Katalog z Airhole

Marka
Kolor
Cena
160
160
161
161

Artykułów: 1

Sortuj według:
Strona 1 z 1

Snowboard to dynamiczny sport, w którym odpowiedni sprzęt, strój i akcesoria odgrywają niebagatelną rolę. Doskonale wie o tym marka Airhole, tworząca profesjonalne maski i bandany, które zapewniają ochronę twarzy przed chłodem, wiatrem i słońcem. Ich dodatkowym plusem jest to, że są ultradesignerskie i sprawią, że twój sportowy outfit zyska efekt wow.

Funkcjonalne akcesoria na stok

Maski wykonano z antybakteryjnych i hipoalergicznych materiałów, dzięki którym możesz czuć się jeszcze bardziej komfortowo podczas uprawiania sportów zimowych. Projekty Airhole cechuje specjalny silikonowy otwór, który pełni szereg funkcji docenianych przez sportowców. Przede wszystkim takie rozwiązanie zapewnia ochronę przed uciążliwymi warunkami atmosferycznymi. Obawiasz się, że tego typu sprzęt utrudni oddychanie, które jest niezwykle ważne podczas intensywnego wysiłku? Nic bardziej mylnego. Specjalnie zaprojektowane otwory pozwalają delikatnie ogrzać powietrze i zredukować poziom wilgoci. Ten praktyczny detal sprawia również, że wydychane powietrze nie dostaje się pod gogle.

Airhole - designerskie projekty dla fanów sportów zimowych

Maski, kominy i bandany Airhole oprócz licznych praktycznych walorów zwracają uwagę efektownym designem. Nie bez przyczyny projekty brandu podbiły serca gwiazd snowboardu, które chętnie pokazują się w nich na stokach. Nic dziwnego - nad propozycjami marki pracuje sztab ludzi odpowiadających za funkcjonalność, zaawansowaną technologię i design. Wśród propozycji Airhole znajdziesz zarówno klasyczne modele w stonowanych barwach, jak i warianty w zabawne printy czy zwierzęce motywy. Nam w szczególności spodobały się projekty tworzące interesujące złudzenia optyczne. Dla fashionistów kochających sporty zimowe projektanci stworzyli modele z efektownego futra, które bez wątpienia będzie stanowić mocny element sportowego outfitu.