W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.Zgadzam się.

Katalog z Alprausch

Rodzaj sportu
Marka
Cena
818
818
819
819
Rozmiar

Artykułów: 1

Sortuj według:
Strona 1 z 1

Szwajcarska marka Alprausch została założona w Zurichu w 2001 roku. Na początku nastawiona była na produkcję odzieży wierzchniej i akcesoriów, łączących wzory i rozwiązania zaczerpnięte ze szwajcarskiej tradycji i folkloru z współczesnymi trendami w modzie ulicznej i outdoorowej oraz zaawansowanymi technologicznie materiałami, takimi jak THERMOLITE czy PRIMALOFT. Entuzjastyczne przyjęcie, z jakim odzież Alprausch spotkała się w Szwajcarii, sprawiło, że marka dosyć szybko zdecydowała się sprzedawać swoje produkty również poza granicami tego alpejskiego kraju. Kreatywność, styl, dopasowanie i funkcjonalność - to cechy, które sama marka uważa za kluczowe przy tworzeniu swoich kolekcji. Obecnie Alprausch oferuje szeroką gamę ubrań i akcesoriów damskich i męskich, od strojów kąpielowych poczynając, a na kurtkach zimowych kończąc. Klientami marki są zarówno kobiety jak i mężczyźni, ceniący sobie oryginalność i czujący potrzebę odróżniania się od innych swoim unikalnym strojem.

Alprausch w Zalando - natchnienie płynące z gór

Inspiracja pięknem, krajobrazem i kulturą Alp jest widoczna tutaj na każdym kroku. Doskonale widać to zwłaszcza w kolekcji damskiej, pełnej regionalnych i folklorystycznych akcentów, takich jak hafty, koronki, wzory żakardowe czy motywy zwierzęce. Nie są to rozwiązania, które chętnie i na dużą skalę stosowaliby inni producenci odzieży. A szkoda, bo uzyskuje się w ten sposób niebanalny i ciekawy efekt estetyczny. Alpejski sznyt do spółki z kobiecymi fasonami oraz żywymi kolorami sprawia, że każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Zestawianie ze sobą poszczególnych elementów odzieży Alprausch i tworzenie z nich oryginalnych stylizacji będzie niewątpliwie miłą i radosną zabawą! Mężczyźni być może skupią się bardziej na funkcjonalności produktów tej marki, osiąganej poprzez wykorzystanie nowoczesnych tkanin. Dzięki nim kurtki Alprausch znakomicie sprawdzają się zimą i jesienią, a w górach, znanych z częstych wahań temperatury, także latem. Wszyscy, którzy kochają góry, będą mogli poczuć ich magię także w mieście, a wszystko to za sprawą koszulek, bluzek, bluz czy kurtek Alprausch, oddających w pełni atmosferę Alp. Zalando.pl sprawia, że jest to prostsze, niż myślisz. Wystarczy tylko kilka kliknięć!

Zainteresuje Cię też

Sandały trekkingowe

Obuwie trekkingowe

Plecaki trekkingowe

Kurtki Outdoor

Kurtki i Kamizelki