Casualowy męski styl nie musi opierać się jedynie na jeansach i stonowanym T-shircie. Brytyjska marka Antioch w pełen świeżości sposób pokazuje, jak duże pole do popisu dają codzienne stroje w swobodnym stylu. Projektanci brandu nie boją się eksperymentów i zaskakują odważnymi krojami i printami.

Nieszablonowe projekty nie tylko dla buntowników

Antioch to mała brytyjska firma, która tworzy modę w dużej skali. W propozycjach brandu widać nowatorskie podejście do projektowania i świeżość nowicjuszy połączoną z doskonałym warsztatem. Wykonane z naturalnych tkanin ubrania zwracają uwagę niebanalnym designem dalekim od zachowawczych form. Projektanci marki nie boją się niestandardowych rozwiązań i oryginalnych wykończeń. Niedbałe przetarcia, dziury czy szwy na wierzchniej stronie tkaniny? Czemu nie! Antioch chętnie eksperymentuje i świetnie się przy tym bawi. Nie oznacza to jednak, że propozycje brandu są przeznaczone jedynie dla buntowników, którzy pragną wyrażać strojem swoje nonszalanckie podejście do otaczającego ich świata. Projektanci brandu są otwarci na różne style, więc wśród propozycji Antioch można znaleźć także nieco bardziej eleganckie projekty, a nawet świetnie odszyte garnitury.

Zaskakująca różnorodność projektów Antioch

Wśród projektów Antioch dla mężczyzn nie brakuje stonowanej kolorystyki. Szarości, czerń czy zgaszone odcienie wojskowej zieleni to bowiem doskonałe tło dla eksperymentów z krojami. Ponadto dzięki takiemu zabiegowi strój zyskuje ciekawy charakter bez wymuszonej przesady. Nie oznacza to jednak, że projektanci brandu ograniczają się jedynie do klasycznych barw. Wręcz przeciwnie - entuzjaści mocnych kolorów, a także niestandardowych dla większości męskich kolekcji pasteli z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Marka chętnie sięga również po różnorodne printy: od minimalistycznych graficznych motywów przez napisy aż po wyraziste i pełne ekspresji desenie. Propozycje Antioch to ubrania, które na długo zagoszczą w twojej garderobie.