Mężczyźni
Dzieci

Katalog z Band of Gypsies

Rozmiar
Marka
Cena
1 Produktów
Sortuj według:
Strona 1 z 1

Cygańska wolność, styl boho i sto procent kobiecości to Band of Gypsies w skrócie. Projektanci brandu czerpią pełnymi garściami ze stylu vintage, a także inspirują się podróżami po całym świecie. Efekt to wyraziste projekty ze zwiewnych materiałów w urzekające printy.

Eklektyczny styl i zabawa modą

Band of Gypsies to marka ze słonecznego Los Angeles, która inspiruje się sztuką, muzyką i podróżami. Choć wiele brandów w ten sposób wskazuje wpływy na swoje projekty, w tym przypadku zdecydowanie nie są to puste słowa. W propozycjach amerykańskich projektantów rzeczywiście widać pełne eklektyzmu nawiązania do każdej z tych dziedzin. Ponadto projekty Band of Gypsies emanują stylem vintage, a całość tworzy iście wybuchową mieszankę. W mnogości inspiracji designerzy brandu pamiętają jednak, by nie zatracić najważniejszego: kobiecego stylu. Ubrania marki są zdobione przez fantazyjne printy i romantyczne detale inspirowane stylem rockandrollowej bohemy. Wpływy stylistyki retro sięgają w projektach Band of Gypsies lat 60. ubiegłego wieku, a twórcy kolekcji amerykańskiego brandu nie kryją tego, że podczas projektowania ubrań czerpią z image'u gigantów takich jak Stevie Nicks, Joni Mitchell czy Janice Joplin.

Band of Gypsies - królestwo wzorów i haftów

Nazwa marki nawiązuje do konwencji, w której utrzymane są proponowane przez nią ubrania, a także do stylu życia założycieli firmy, którzy podróżują po całym świecie, poszukując inspiracji w iście cygańskim stylu. Projekty Band of Gypsies przykuwają uwagą tkaninami, których wspólny mianownik stanowi kobiecość. Ubrania aż kipią od wzorów, koronek, haftów i frędzli. Nie są to jednak propozycje wyłącznie dla wielbicielek stylu boho w czystej postaci. Designerzy marki miksują etniczne detale z ponadczasowymi formami, dzięki czemu ubrania Band of Gypsies możesz włożyć nie tylko na letni festiwal czy beztroski wypad autostopem. Na zwiewnych, półtransparentnych tkaninach dominują misterne, orientalne wzory, które łatwo połączysz z jednobarwnymi strojami. Nam najbardziej spodobały się bluzki z subtelnymi prześwitami i haftami, które dzięki stonowanej kolorystyce możesz z powodzeniem zestawić z jednobarwną ołówkową spódnicą lub spodniami.