Katalog z Beach Panties

Marka
Cena
129
129
357
357

Artykułów: 59

Sortuj według:
Strona 1 z 1
COSTA SMERALDA - Dół od bikini - ovals COTE D'AZURE - Góra od bikini - flowers WAILEA BEACH - Góra od bikini - orange/pink ST. TROPEZ - Kostium kąpielowy - darkblue/white COTE D'AZURE - Góra od bikini - circles I CANNES - Kostium kąpielowy - navy ST. LUCIA - Dół od bikini - ovals I PELOSA - Kostium kąpielowy - sky CANNES - Kostium kąpielowy - sea ST. KITTS - Dół od bikini - darkblue/white TURKS & CAICOS - Góra od bikini - black/cream BORA BORA - Dół od bikini - flowers BORA BORA - Dół od bikini - flowers III COTE D'AZURE - Góra od bikini - flowers OCEAN BEACH - Dół od bikini - Hose - violet OCEAN BEACH - Dół od bikini - Hose - orange COSTA SMARALDA - Dół od bikini - Hose - orange BOCA GRANDE - Dół od bikini - Hose - nude BORA BORA - Dół od bikini - blue/turquoise TULUM - Góra od bikini - sea ST. BARTH - Akcesoria plażowe - mastice TULUM - Góra od bikini - slate SUNSET BEACH - Kostium kąpielowy - sea COTE D'AZURE - Góra od bikini - circles TAHITI - Dół od bikini - flowers LE DIAMANT - Góra od bikini - slate SUN ISLAND - Góra od bikini - slate HERMOSA - Góra od bikini - ovals MARTINIQUE - Góra od bikini - palmtrees/green ELUTHERA - Kostium kąpielowy - black/white MATIRA BEACH - Góra od bikini - slate LE DIAMANT - Góra od bikini - sea ST. MONICA - Dół od bikini - orange/pink HERMOSA - Góra od bikini - sky HERMOSA - Góra od bikini - ovals

Gorący towar na upalne dni - tak można podsumować produkty firmy Beach Panties. Jest to znana marka odzieżowa kobiet, która oferuje wszystkim chętnym produkty w segmencie premium. Proponowana przez tę firmę odzież kąpielowa stworzona została między innymi dzięki pomysłom zainspirowanym najważniejszymi plażami na świecie, jak choćby tymi w Kalifornii, Brazylii, czy Australii. Zdecydowanie stroje kąpielowe Beach Panties odznaczają się oszałamiającą różnorodnością stylów oraz kolorystyki. Dzięki niezwykle szerokiemu wyborowi produktów tej firmy będziesz mogła wybrać takie elementy stroju kąpielowego, które podkreślą twój indywidualny styl oraz przede wszystkim sylwetkę. W przeciwieństwie do nazwy samej marki, nie powinnaś się sugerować, że oferowane przez firmę produkty są stworzone wyłącznie na plażę. Wiele z nich może być idealnych na wieczorne wyjście na miasto lub dyskotekę. Z pewnością produkty marki Beach Panties znacznie poprawią Twój komfort na plaży, a także pomogą znieść, co większe letnie upały.

Idealne stroje kąpielowe Beach Panties do nabycia już w Zalando!

Bez dwóch zdań wakacyjne wyjście na plażę lub basen to ważne wydarzenie dla każdej z pań, dlatego koniecznie trzeba wybrać odpowiedni strój kąpielowy, w którym nie tylko będziesz wyglądać niezwykle dobrze, lecz także będziesz się mogła w nim poczuć komfortowo i przyjemnie. Dlatego w sytuacji poszukiwania konkretnego produktu na lato, powinnaś postawić na stroje kąpielowe marki Beach Panties. Szeroki wybór licznych strojów kąpielowych tej firmy i nie tylko znajdziesz na stronie Zalando.pl. W ofercie tego sklepu internetowego otrzymasz do wyboru między innymi stroje kąpielowe, górę lub dół kąpielowy, torebkę plażową, czy choćby zwiewne sukienki plażowe. Są one oczywiście wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na odbarwienia, zniszczenia oraz działanie czasu. Zdecydowanie dzięki szerokiemu wyborowi konkretnych modelów zarówno w aspekcie rozmiarów jak i kolorów, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Już teraz zapamiętaj tę nazwę - Beach Panties, albowiem na najbliższe lata może stać się Twoją ulubioną marką na letnie miesiące!

Spodoba Ci się także

Japonki kąpielowe

Sandały

Ręczniki

Okulary przeciwsłoneczne

Czółenka Peep Toe