Pomoc i kontaktDarmowa dostawa i zwrot100 dni na darmowy zwrot

Katalog

Liczba produktów: 19

Czy dzieci lubią chodzić w kaloszach? Prawdopodobnie tak, o ile będą to buty z logo BERGSTEIN. Design i kolorystyka zaproponowana przez założycieli tej marki dodatkowo przyczynia się do jej niesłychanej popularności wśród dzieci i ich rodziców.

Kolor to podstawa!

Marka BERGSTEIN tworzy buty zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Jej twórcy, pochodzący z Holandii, doskonale zdają sobie sprawę, co znaczy deszczowa pogoda i jak najlepiej przeciwdziałać ponurej aurze. W kolekcjach od razu rzuca się w oczy żywa i nasycona paleta barw, która świetnie komponuje się z bielą, w jakiej są utrzymane podeszwy i góra cholewek. Bogata gama kolorów waha się od intensywnej, słonecznej żółci po jesienny, melancholijny brąz. Co więcej, możesz mieć pewność, że w takich butach twoja pociecha nie przemarznie, ponieważ wierzchnia warstwa kaloszy została wykonana z naturalnego kauczuku, czyli surowca naturalnie odpornego na wodę i wilgoć. Dodatkową zaletą tego obuwia jest jego idealne wyprofilowanie oraz antypoślizgowa podeszwa. Kauczuk jest ponadto dość miękki, co sprawia, że kalosze BERGSTEIN perfekcyjnie przylegają do łydki dziecka, nie powodując ucisku. Co ważne, również wnętrze buta zostało odpowiednio wyściełane w taki sposób, aby zapewnić jak największą miękkość i komfort cieplny stopom dziecka.

BERGSTEIN - kalosze z klasą

Projektanci z holenderskiego studia nie boją się odważnych rozwiązań, stąd w kolekcjach dominuje styl retro przywodzący na myśl śniegowce z dawnych lat. Buty tego brandu mogą być wykorzystywane także zimą, dzięki miękkim i ciepłym ściągaczom, które doskonale izolują łydkę przed zimnem. Jeśli pragniesz ochronić swoje pociechy nie tyle przed zimnem, co przed deszczem, możesz postawić na proste modele wykończone śnieżnobiałą gumą. Dzięki bogatej palecie barw i wygodnym fasonom kalosze BERGSTEIN to obuwie na każdą porę roku. To również ciekawy pomysł na prezent idealny z okazji baby shower. Jak przekonują twórcy brandu, każdy bezcenny moment spędzony z twoim dzieckiem może mieć teraz swój indywidualny odcień.