Kobiety
Dzieci

Katalog z BOSS ATHLEISURE

 • Rozmiar
 • Marka
 • Cena
 • Kolor
 • Długość
 • Wzór
 • Materiał
  2 Produktów
  |Sortuj według:

  10% zniżki z newsletterem!

  Inspiracje i promocje na wyciągnięcie ręki

  Mimo tego, że Boss Green to stosunkowo młoda linia odzieżowa, czerpie ona z bogatej tradycji i doświadczenia marki Hugo Boss, która została założona w 1923 roku przez niemieckiego krawca Hugo Ferdinanda Bossa.

  Obecnie jest ona rozpoznawalna na całym świecie jako marka premium oferująca najwyższej jakości ubrania damskie, męskie i dziecięce oraz akcesoria wykonane z najwyższą starannością.

  W ramach jednej firmy powstało kilka różnych linii: Boss, Hugo, Boss Orange oraz między innymi Boss Green. Każda z nich kieruje swoje produkty do innej grupy odbiorców, których łączy potrzeba personalizacji i luksusu. Dzięki tak szerokiej ofercie Hugo Boss każdy mężczyzna znajdzie tutaj coś, co idealnie odpowiada jego potrzebom.

  Boss Green to linia skierowana do golfistów – a ogólniej rzecz ujmując do mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia i lubią uprawiać sport. Jej główną ideą jest łączenie dobrego stylu z jakością oraz przede wszystkim z wygodą. Jej klientami są głównie młodzi mężczyźni, którzy poszukują balansu pomiędzy ubiorem eleganckim i sportowym. Projektanci Boss Green odpowiadają na te potrzeby co sezon prezentując kolekcje ubrań, obuwia i dodatków, będące połączeniem nowoczesnego wzornictwa z wygodnymi rozwiązaniami sportowymi.

  Boss Green - kiedy styl spotyka funkcję

  Multi - funkcjonalne przeznaczenie ubrań oraz ich wyjątkowy krój i lekka konstrukcja to coś, o czym marzy każdy mężczyzna.

  Już nie musimy rezygnować ze stylowego wyglądu na rzecz wygodnego, często przypadkowego sportowego stroju.

  Boss Green jest odpowiedzią na wszystkie pytania związane z tym, jak połączyć sport z elegancją. Taliowane, sportowe koszulki męskie, eleganckie i zarazem technicznie doskonałe okrycia wierzchnie to spełnienie marzeń dla tych z nas, którzy prowadza sportowy tryb życia.

  Ubrania, skórzane obuwie oraz proste, stonowane akcesoria męskie od Hugo Boss to elementy garderoby, które z łatwością możemy wkomponować w zestawy, które nosimy na co dzień. Eleganckie, taliowane garnitury i koszule stanowią ważny element garderoby każdego mężczyzny, ale w sytuacjach, kiedy nie są one wymagane nie ma lepszego rozwiązania niż wygodne i zarazem stylowe ubrania. Już dziś odkryj nową jakość z linią Boss Green!

  Moda męska w Zalando - znajdź inspirację!