Pomoc i kontaktprzesyłka i zwrot gratis100-dniowe prawo zwrotu

Katalog z BOSS ATHLEISURE

Filtr (1)

4 Produktów

Mimo tego, że Boss Green to stosunkowo młoda linia odzieżowa, czerpie ona z bogatej tradycji i doświadczenia marki Hugo Boss, która została założona w 1923 roku przez niemieckiego krawca Hugo Ferdinanda Bossa.

Obecnie jest ona rozpoznawalna na całym świecie jako marka premium oferująca najwyższej jakości ubrania damskie, męskie i dziecięce oraz akcesoria wykonane z najwyższą starannością.

W ramach jednej firmy powstało kilka różnych linii: Boss, Hugo, Boss Orange oraz między innymi Boss Green. Każda z nich kieruje swoje produkty do innej grupy odbiorców, których łączy potrzeba personalizacji i luksusu. Dzięki tak szerokiej ofercie Hugo Boss każdy mężczyzna znajdzie tutaj coś, co idealnie odpowiada jego potrzebom.

Boss Green to linia skierowana do golfistów – a ogólniej rzecz ujmując do mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia i lubią uprawiać sport. Jej główną ideą jest łączenie dobrego stylu z jakością oraz przede wszystkim z wygodą. Jej klientami są głównie młodzi mężczyźni, którzy poszukują balansu pomiędzy ubiorem eleganckim i sportowym. Projektanci Boss Green odpowiadają na te potrzeby co sezon prezentując kolekcje ubrań, obuwia i dodatków, będące połączeniem nowoczesnego wzornictwa z wygodnymi rozwiązaniami sportowymi.

Boss Green - kiedy styl spotyka funkcję

Multi - funkcjonalne przeznaczenie ubrań oraz ich wyjątkowy krój i lekka konstrukcja to coś, o czym marzy każdy mężczyzna.

Już nie musimy rezygnować ze stylowego wyglądu na rzecz wygodnego, często przypadkowego sportowego stroju.

Boss Green jest odpowiedzią na wszystkie pytania związane z tym, jak połączyć sport z elegancją. Taliowane, sportowe koszulki męskie, eleganckie i zarazem technicznie doskonałe okrycia wierzchnie to spełnienie marzeń dla tych z nas, którzy prowadza sportowy tryb życia.

Ubrania, skórzane obuwie oraz proste, stonowane akcesoria męskie od Hugo Boss to elementy garderoby, które z łatwością możemy wkomponować w zestawy, które nosimy na co dzień. Eleganckie, taliowane garnitury i koszule stanowią ważny element garderoby każdego mężczyzny, ale w sytuacjach, kiedy nie są one wymagane nie ma lepszego rozwiązania niż wygodne i zarazem stylowe ubrania. Już dziś odkryj nową jakość z linią Boss Green!

Moda męska w Zalando - znajdź inspirację!