Katalog z Boxfresh

Marka
Cena
151
151
619
619

Artykułów: 108

Sortuj według:
Strona 1 z 2
Tenisówki i Trampki - navy Tenisówki i Trampki wysokie - dark khaki GARREIS - Sznurowane sportowe - mid brown LOADHA - Botki sznurowane - light brown Tenisówki i Trampki wysokie - tan Tenisówki i Trampki - grey Tenisówki i Trampki - black Tenisówki i Trampki wysokie - grey Tenisówki i Trampki wysokie - brown SPENCER - Tenisówki i Trampki - tan Tenisówki i Trampki wysokie - black Tenisówki i Trampki - brown Tenisówki i Trampki - black WIELAND - Tenisówki i Trampki - navy WIELAND - Tenisówki i Trampki - khaki Tenisówki i Trampki wysokie - black DEBY - Tenisówki i Trampki - white CREELAND - Tenisówki i Trampki - navy/ribbed red CEZA - Tenisówki i Trampki - khaki/black DEBY - Tenisówki i Trampki - navy Tenisówki i Trampki - khaki LEZON - Tenisówki i Trampki wysokie - black WIELAND - Tenisówki i Trampki - steel grey CASTEL - Tenisówki i Trampki - steel grey CREELAND - Tenisówki i Trampki - green/wasabi GEBER - Sznurowane sportowe - chestnut CARLE - Tenisówki i Trampki - fox STATLEY - Sznurowane sportowe - black ESB - Tenisówki i Trampki - navy CASTEL - Tenisówki i Trampki - navy CEZA - Tenisówki i Trampki - steel grey CEZA - Tenisówki i Trampki - black CEZA - Tenisówki i Trampki - black CARLE - Tenisówki i Trampki - khaki TELMO - Sznurowane sportowe - navy CARLE - Tenisówki i Trampki - black CASTEL - Tenisówki i Trampki - red CEZA - Tenisówki i Trampki - black CASTEL - Tenisówki i Trampki - olive STATLEY - Tenisówki i Trampki wysokie - steel grey HENNING - Tenisówki i Trampki - chestnut RUDIMENT - Tenisówki i Trampki - black/grey TELMO - Sznurowane sportowe - kelp Tenisówki i Trampki wysokie - dark brown SPARKO - Tenisówki i Trampki - navy Tenisówki i Trampki - steel grey ESB - Tenisówki i Trampki - white SYMMONS - Tenisówki i Trampki wysokie - navy SPARKO - Tenisówki i Trampki - ashen HENNING - Tenisówki i Trampki - black HENNING - Tenisówki i Trampki - steel grey SWAPP - Tenisówki i Trampki wysokie - steel grey HENNING - Tenisówki i Trampki - navy CREELAND - Tenisówki i Trampki - black STATLEY - Tenisówki i Trampki wysokie - fox CLADD - Tenisówki i Trampki - grey COLUM - Tenisówki i Trampki - black CLADD - Tenisówki i Trampki - black CRYSER - Botki sznurowane - wheat STERN - Tenisówki i Trampki - black

Obuwie Boxfresh - brytyjski styl uliczny "fresh out of the box" czyli młodość, świeżość, zawsze z duchem czasu. Marka ta jest znana dzięki ekskluzywnej linii obuwia. Na początku jednak głównym elementem sprzedaży były t-shirty, dopiero potem zaczęto produkować buty do trenowania i z czasem różne rodzaje obuwia stały się punktem centralnym tej marki. W 1989 roku Roger Wades założył firmę i nadał jej imię Boxfresh, które miało oddawać satysfakcjonujący zapach nowej pary butów, które wyjmujesz z pudełka. Obuwie Boxfresh wykonane jest zazwyczaj w klasycznych kolorach - brązowym, białym, czarnym czy szarym. Marka ta zapewnia również wysoką jakość produkcji oraz użytych materiałów. W tych butach na pewno będziesz czuć się komfortowo oraz będziesz dobrze wyglądać. Sprawdź już dziś szeroką gamę obuwia Boxfresh oraz wiele innych artykułów oferowanych przez tę markę na Zalando.pl.

Boxfresh - oryginalny, brytyjski streetwear. Zamów dziś na Zalando.pl

Sklep internetowy Zalando oferuje Ci szeroki asortyment obuwia i odzieży Boxfresh. Dodaj sobie energii w nowych butach tej marki i zakup je już dziś łatwo i wygodnie przez internet. Zalando oferuje Ci szybką i bezpłatną wysyłkę prosto do Twojego domu. Dodatkowo masz możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 100 dni. Nie musisz się więc martwić, że zakupione buty okażą się w złym rozmiarze. Przymierz je na spokojnie w domu i w razie problemów możesz je do nas zwrócić bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące marki Boxfresh lub zakupów w naszym sklepie internetowym Zalando zadzwoń na bezpłatną infolinię dostępną pod numerem telefonu 00800 4911 753. Pracownicy naszego biura obsługi klienta chętnie Ci pomogą. Odkryj koszulki, tenisówki i wiele innych marki Boxfresh właśnie tu, na Zalando.pl.

Ciekawe kombinacje

Prawidła do butów

Jeansy

Chinosy

Bluzy z kapturem

Koszule