Mężczyźni

Katalog z Cath Kidston

Filtr (1)
  Sortuj
 • Marka
 • Kolor
 • Cena
 • Materiał
 • Wzór
 • Sezon
 • Podszewka
 • Nowe produkty
 • Dostawa
38 Produktów

Styl Cath Kidston można określić w dwóch słowach: nowoczesne retro. Designerka łączy funkcjonalne aspekty akcesoriów z uroczymi printami, które sama projektuje. Jeśli chętnie inspirujesz się modą sprzed kilku dekad, projekty tej angielskiej marki mają dużą szansę wpaść ci w oko.

Printy inspirowane stylem vintage

Początki Cath Kidston to Londyn lat 90. Wówczas projektantka prowadziła mały sklep z tkaninami w stylu vintage. Ten epizod wywarł potężny wpływ na styl Cath i współczesny image marki. Zainspirowana retro deseniami artystka zaczęła projektować własne wzory, które wyróżniały się na tle tych, z którymi dotychczas była kojarzona. Designerka połączyła bowiem wzornictwo vintage ze współczesną stylistyką. Efekt: styl Cath Kidston jest rozpoznawalny już na pierwszy rzut oka. Romantyczne wzory z założenia miały łączyć dwa pozornie sprzeczne uczucia, jakimi jest radość i nostalgia. Patrząc na subtelne printy tworzone przez brand nie sposób jednak oprzeć się wrażeniu, że ten plan udało się zrealizować. W projektach marki dominują kwiaty, choć projektantka chętnie sięga też po wzory takie jak groszki. Cath Kidston uwielbia pastelową kolorystykę niczym z pejzaży, jednak równie często stawia na nieco mniej oczywiste połączenia barw. Nam w szczególności spodobało się zaskakujące zestawienie pastelowych printów z ciemnym tłem.

Cath Kidston - ultrakobiece akcesoria w stylu retro

Cath Kidston przenosi zaprojektowane przez siebie wzory na akcesoria, które subtelnie dodają stylizacji uroku. Kwiatowe dodatki w nieoczywisty sposób przełamują codzienne stroje, więc warto sięgnąć po torbę z retro printem. Nam w szczególności spodobały się duże modele, które artystka zaprojektowała w wielu wersjach kolorystycznych. Wśród propozycji brandu można znaleźć również saszetki i kosmetyczki, które pomogą zorganizować przestrzeń w dużej torbie. Jeśli nie przepadasz za kwiatowymi wzorami, sięgnij po portfel lub kosmetyczkę w grochy w neutralnych kolorach. Taki dodatek jest zdecydowanie bardziej kobiecy niż czarna portmonetka, a zarazem wprowadza do stylizacji szczyptę fantazji.