Każdy z nas kojarzy amerykańską markę Polo Ralph Lauren z charakterystycznym logo przedstawiającym mężczyznę grającego w polo. Ta rozpoznawalna na całym świecie firma wprowadziła na rynek swoją kolejną markę – Denim & Supply Ralph Lauren.

Jej idea powstała w samym sercu Brooklynu, w Nowym Jorku, skąd też jej projektanci czerpią główne inspiracje do tworzenia kolekcji. Projekty Denim & Supply inspirowane są stylem życia oraz ubiorem artystów, malarzy, muzyków i poetów, którzy zamieszkują tę część miasta.

Założyciel firmy matki – Ralph Lauren powiedział: „W modzie chodzi o to coś, co pochodzi z Twojego wnętrza”.

To właśnie ta autentyczność i szczerość stanowią najważniejsze wartości marki. Klientami Denim & Supply są zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy cenią sobie dobry, nienarzucający się styl. W ofercie marki znajdziemy wiele modeli ubrań takich, jak ubrania jeansowe, koszule, swetry, sukienki, spódnice, szorty czy dodatki – wszystko to utrzymane w neutralnej kolorystyce. Jeśli szukacie stonowanych i wygodnych ubrań na co dzień, to z pewnością znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Denim & Supply - obudź w sobie artystyczną duszę

Wizerunek marki Denim & Supply jest bardzo spójny – nie ma tutaj miejsca na kompromisy. Skromny, wyluzowany styl to coś, co idealnie sprawdza się w każdej sytuacji. Dzięki uporządkowanej kolorystyce oraz stylistyce ubrań stworzenie perfekcyjnego zestawu do noszenia na co dzień jest jeszcze łatwiejsze! Dobrze skrojone jeansy w połączeniu z koszulą w kratę to niezastąpiona propozycja zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Ci z nas, którzy czują w sobie duszę artysty znajdą tutaj wiele wzorów i nadruków, które pomogą im stworzyć stylizacje rodem z Brooklynu.

Rozpinane marynarki, kardigany i kamizelki to z kolei kolejne modele ubrań, które umożliwiają stworzenie modnych, warstwowych zestawów. Te ubrania są wręcz stworzone do tego, by łączyć je ze sobą w wielu konfiguracjach!

Inne słowa Ralpha Laurena brzmią: „Nie projektuję ubrań. Projektuję marzenia”.Denim & Supply to marzenie o wielkim świecie, pełnym wspaniałych, ciekawych wydarzeń. Jeśli i Wy marzycie o tym, żeby być częścią tego świata, to ta marka jest dla Was stworzona!

Skomponuj wyjątkową stylizację z Zalando