W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.Zgadzam się.

Katalog z DRMTM

Marka
Kolor
Cena
219
219
220
220
Rozmiar

Artykułów: 1

Sortuj według:
Strona 1 z 1

Marka przesiąknięta ulicznym stylem życia, gdzie główną zasadą jest wolność, a wszystkim działaniom przyświeca muzyka, jaką jest rap. Wywodzi się z Niemiec, ze środowiska młodych ludzi, którzy w pewnym momencie, tak jak znany raper Notorious BIG, zechcieli spełniać swoje marzenia - one nie mają być tylko i wyłącznie snami, mają być przede wszystkim realizowane. Tak też powstała firma DRMTM, która jest rozwinięciem słów Dream Team, czyli ubrania tworzone przez wymarzoną drużynę. Produkty DRMTM to męskie kolekcje, które mimo stylowych rozwiązań zawsze wiążą się z pewną dozą niezwykłej swobody. Ta bowiem ma przyświecać na każdym etapie życia. W muzyce i modzie, chodzi przede wszystkim o to, by nie zatracić siebie, a z kolei te dwie dziedziny świetnie się uzupełniają. Moda, którą cenisz jest odzwierciedleniem tego, czego słuchasz, a tym samym tego, co przyświeca Ci w życiu.

DRMTM na Zalando.pl - dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą.

Poprzez modę, chcesz pokazać, jak odnosisz się do tego, co Cię otacza i jak odbierasz świat? Swobodny styl ulicy, to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i nawet w klasycznych stylizacjach stawiasz na ten wolny świat? Mężczyźni, którym przyświecają takie właśnie idee, na pewno odnajdą siebie w kolekcjach DRMTM. A gdzie szukać produktów tej marki? Idealnym rozwiązaniem jest sklep internetowy Zalando.pl, który stara się przekazywać modę i trendy bez względu na gusta i upodobania odbiorców - tutaj każdy ma odnaleźć siebie. DRMTM na Zalando.pl nie mogło zatem zabraknąć. To ubrania, które podkreślają osobowość, wskazują czego oczekujesz od życia i jak to życie odbierasz. DRMTM w Zalando to tak powiązane z tą marką bluzy - z kapturem lub bez, rozpinane lub nie, ale często powiązane z ciekawymi nadrukami, które mówią coś ważnego, starają się wskazać jakiś fundamentalny problem. To również t-shirty, spodnie, szorty, czy kurtki - w ciekawych kolorystycznych połączeniach, o prostych, ale stylowych krojach. Moda ma być Twoim odzwierciedleniem i szukasz dla siebie marki, która uchwyci to, co ważne? DRMTM na Zalando.pl to właśnie to!