W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.Zgadzam się.

Odzież i buty dziecięce z New Balance

Artykułów: 66

Sortuj według:
Strona 1 z 1
KL520 - Tenisówki i Trampki - black Tenisówki i Trampki - beige KC996GN3 - Obuwie do tenisa Indoor - alpha pink 996V3 - Obuwie do tenisa Outdoor - solar pink Półbuty wsuwane - white Tenisówki i Trampki - coral Tenisówki i Trampki - green Tenisówki i Trampki - white Tenisówki i Trampki - navy Tenisówki i Trampki - navy Tenisówki i Trampki - navy Tenisówki i Trampki - grey Tenisówki i Trampki - blue Tenisówki i Trampki - navy KD373 - Tenisówki i Trampki - navy Tenisówki i Trampki - blue Tenisówki i Trampki - red Tenisówki i Trampki - navy Tenisówki i Trampki - purple Tenisówki i Trampki - navy Tenisówki i Trampki - grey Tenisówki i Trampki - red Tenisówki i Trampki - olive KV574 - Tenisówki i Trampki - pink/white KJ790 - Obuwie do biegania treningowe - blue/silver RUSH - Obuwie do biegania treningowe - blue/green KV680HGY - Obuwie do biegania treningowe - athletic grey/hi lite KJ996 - Tenisówki i Trampki - salmon/purple/mint KA520 - Tenisówki i Trampki - orange/blue KA520 - Tenisówki i Trampki - grey/green KL520 - Tenisówki i Trampki - grey/green KL520 - Tenisówki i Trampki - pink Tenisówki i Trampki - purple PC574 - Tenisówki i Trampki - blue Tenisówki i Trampki - grey KL520 - Tenisówki i Trampki - blue/yellow KL520 - Tenisówki i Trampki - orange/blue KJARITPY - Obuwie do biegania treningowe - grey/red Obuwie do biegania treningowe - lavender KA520 - Tenisówki i Trampki - pink/purple Tenisówki i Trampki - grey Tenisówki i Trampki - navy

Sportowy styl już dawno wszedł do kanonu mody, zarówno dla dorosłych i dla dzieci. Buty New Balance dla dzieci także stały się już kultową częścią garderoby dziecięcej. Dziecko to odbiorca wymagający - w kulturze, sztuce oraz w modzie. Rzeczy dla dzieci muszą mieć swoją wartość i odpowiednią jakość. Poziom wykonania artykułów dla dzieci to coraz częściej wyznacznik tego, czy rodzice zdecydują się na zakup. Na bardzo konkurencyjnym rynku butom New Balance udało się przebić i zdobyć sympatię. By zrozumieć ich sukces, warto sięgnąć do roku 1906, kiedy to w amerykańskim mieście Cambridge w stanie Massachussets angielski emigrant William J. Riley wynalazł łuk wspierający w podeszwie butów. Wymyślił go, by ulżyć policjantom, całe dnie pracującym na nogach. Jego łuk szybko zdobył popularność i w 1939 roku Riley we współpracy z Aleksandrem Hallem, właścicielem New Balance, zaprojektował pierwsze buty do biegania, które były wykonane z czarnej skóry kangura. Współcześni producenci założyli, że nie będą płacili gwiazdom, by reklamowali ich buty, ale skoncentrują się na tym, by z butów zadowoleni byli zwyczajni ludzie. To dlatego buty te zyskały tak dużą popularność.

New Balance dla dzieci - komfort, zdrowie i wygoda ponad wszystko

Kolekcje New Balance dla dzieci to zawsze festiwal pięknych, żywych kolorów i soczystych barw. Od zawsze wiadomo, że świat dziecka powinien być radosny i kolorowy. Ale dzieci, podobnie jak dorośli, pokochały buty New Balance przede wszystkim za wygodę noszenia. Prawidłowo wyprofilowana podeszwa i zdrowe materiały użyte do produkcji obuwia powinny stanowić podstawowe walory każdych butów dla dzieci. New Balance dla dzieci stawia właśnie na wygodę i jakość, przeznaczając dużą ilość finansów na badania polepszające jakość i komfort butów. W kolekcjach tej marki skierowanych dla dzieci znaleźć można buty funkcjonalne i idealne do codziennej bieganiny, niekoniecznie tej wyczynowej. Dostępne są klasyczne modele wiązane, jak i na rzepy - pojedyncze i podwójne. Rozmiary dostosowane są zarówno do maleńkich stópek już dwuletnich dzieci, jak i starszych, przedszkolaków i młodszych nastolatków.