Katalog z Easy Peasy

Marka
Cena
111
111
225
225

Artykułów: 39

Sortuj według:
Strona 1 z 1
BLUMOO FEUILLE - Obuwie do raczkowania - inwi/cuivre BLUMOO COSMOS - Obuwie do raczkowania - rosy/or fonce DADA - Sandały - blanc/ filament argent LULU - Sandały - blanc/ filament argent LULU - Sandały - pink DUDU - Sandały - denim LOULOU TED - Obuwie do raczkowania - blanc/argent BLUMOO NUIT - Obuwie do raczkowania - azur/encre BLUMOO SWEETY - Obuwie do raczkowania - fushia/argent MINION - Obuwie do raczkowania - ecorce BLUBLU FOX - Obuwie do raczkowania - chataigne MINION - Obuwie do raczkowania - aubergine BLUBLU - Obuwie do raczkowania - blanc/filament argent BLUBLU SOURIS - Obuwie do raczkowania - vino BLUBLU CHAT - Obuwie do raczkowania - potion

Easy Peasy to kolorowe buty i akcesoria dla każdego malucha! W ofercie obuwniczej znajdują się głównie kapcie, których wesołe wzory wywołują uśmiech na twarzach milusińskich. Easy Peasy to marka, która została stworzona w 2008 roku przez dwóch francuskich projektantów. Oprócz zamiłowania do obuwia połączyła ich chęć ochrony Matki Ziemi, dlatego jedną z zalet produktów tej marki jest to, iż wykonane są z materiałów stuprocentowo przyjaznych środowisku. Firma z czasem rozwinęła swoją ofertę o akcesoria dla małych dzieci - wszystkie wielobarwne, a przede wszystkim praktyczne. Nazwa jej nawiązuje do znanego powiedzenia, które ukuło się na podstawie hasła, użytego w popularnej w Wielkiej Brytanii reklamie telewizyjnej. Easy Peasy oznacza coś bardzo łatwego, czego wykonanie nie sprawia wysiłku. Autorzy marki tłumaczą, że nazwa ma odzwierciedlać aktualny stosunek ludzi do środowiska.

Easy Peasy - ekologiczne obuwie i akcesoria dla maluchów!

Jeśli i Ty pragniesz, by Twoje dziecko czerpało radość z kolorowego obuwia w wesołe i przyjazne wzorki, przejrzyj ofertę marki Easy Peasy na Zalando.pl! Znajdziesz tam duży wybór modeli nie tylko butów, ale również akcesoriów. Wykonane z trwałych i przyjaznych środowisku materiałów obuwie po latach może zamienić się w miłą pamiątkę z wczesnego dzieciństwa Twojej pociechy. Wyobraź sobie jak z dzieckiem przeglądacie rzeczy z dawnych lat i trafiacie na jego/jej ulubione domowe butki. Należy pamiętać, iż maluch potrzebuje przede wszystkim komfortu i wygody, by móc pewnie stawiać swoje pierwsze kroki. Mimo że wzory i kolory grają tutaj drugie skrzypce, także są ważne, gdyż przykuwają uwagę dziecka, oddziałując na wyobraźnię. Buty i akcesoria Easy Peasy dostępne na Zalando.pl przeznaczone są dla wszystkich ruchliwych maluchów, które czy to raczkując czy nieśmiało krocząc, lubią wędrować po pokojach tam i z powrotem. Spraw maluchowi radość już dziś!