Katalog z Etnies

Etnies to styl stworzony dla aktywnych m??czyzn, którzy na co dzie? poszukuj? przede wszystkim komfortu. Projekty kultowej marki wyró?niaj? si? nie tylko designem, ale tak?e ?wietn? jako?ci? i wysok? trwa?o?ci?.
Marka
Cena
175
175
399
399

Artykułów: 53

Sortuj według:
Strona 1 z 1
JAMESON 2 ECO - Buty skejtowe - black raw DORY - Tenisówki i Trampki - black/tan DORY - Tenisówki i Trampki - tan/brown MARANA - Buty skejtowe - black/red/grey BARGE - Tenisówki i Trampki - navy/red/white SCOUT - Tenisówki i Trampki - navy/gold SCOUT - Tenisówki i Trampki - black/white JAMESON - Tenisówki i Trampki - black METAL MULISHA FADER 2 - Buty skejtowe - black/grey/white FADER - Buty skejtowe - black JEFFERSON MID - Buty skejtowe - tan MARANA - Buty skejtowe - black/navy MARANA - Tenisówki i Trampki - brown JEFFERSON MID - Buty skejtowe - brown FADER - Buty skejtowe - black/red JAMESON SLW - Tenisówki i Trampki - forrest JAMESON 2 ECO - Buty skejtowe - black/bronze SCOUT - Tenisówki i Trampki - black/grey/silver Tenisówki i Trampki - brown/grey FADER 2 - Buty skejtowe - white/grey/black JEFFERSON MID - Buty skejtowe - brown MARANA - Buty skejtowe - navy/grey/red JAMESON - Tenisówki i Trampki - black/brown/grey JAMESON - Tenisówki i Trampki - navy/brown/white FADER LS - Tenisówki i Trampki - dark grey/black/white KINGPIN - Buty skejtowe - black SCOUT - Tenisówki i Trampki - charcoal/heather THE SCAM - Tenisówki i Trampki - white/navy FADER LS - Tenisówki i Trampki - black

Etnies: marka, która zrewolucjonizowała buty do jazdy na deskorolce! Założona została w 1986 roku we Francji i od tego czasu nieprzerwanie tworzy nowatorskie ubrania, obuwie i akcesoria na światowy rynek sportów akcji. Pomysłodawcą marki jest pochodzący z Francji zapalony deskorolkowiec Pierre Andre Senizergues. Aby móc spełnić swoje marzenia o życiu deskorolkowca w Kalifornii, wyemigrował on do USA. Etnies to jednak nie tylko marka stylu ulicznego, Etnies stał się prawdziwą ikoną sceny skateboardowej. Pierwotna nazwa "Etnicks" została zaczerpnięta ze słowa "etniczny", ponieważ odzwierciedlało ono styl życia wielu deskorolkowców, którzy łączyli się w małe grupy i tworzyli własną kulturę. W 1987 roku nazwa została zmieniona na "etnies" i znana jest pod nią po dzień dzisiejszy. Buty etnies są tworzone przez i dla deskorolkowców i są przełomem w dziedzinie sportu akcji - modne, a jednocześnie wytrzymałe i trwałe. Etnies założył pierwszy instytut badawczy nazwany Sole Technology Institute (STI), którego celem było zgłębienie oddziaływania jazdy na deskorolce na ciało. Aktualnie produkty etnies sprzedawane są w ponad 70 krajach i cieszą się dużym sukcesem na świecie. Mimo tego, firma pozostaje wierna swoim korzeniom. Z biegiem lat marka ta poszerzyła także swoją działalność i oprócz obuwia do jazdy na deskorolce tworzy także odzież i akcesoria dla kobiet i mężczyzn, które także cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie kolekcje pozostają jednak wierne podstawowej zasadzie etnies, muszą one być stylowe, komfortowe i bezpieczne.

Etnies - pierwsza na świecie marka skate już teraz na Zalando.pl!

Rozejrzyj się pośród ogromnego asortymentu produktów marki etnies w sklepie internetowym Zalando i zamów już dzisiaj swój ulubiony artykuł. Zalando jak zawsze oferuje Ci darmową i błyskawiczną dostawę i 100-dniowe prawo zwrotu. Jeśli mimo wszystko masz jakiekolwiek pytania lub sugestie dotyczące marki etnies bądź Zalando.pl skontaktuj się z naszym darmowym biurem obsługi klienta dostępnym pod numerem telefonu 00800 4911 753. Chętnie Ci pomożemy! Etnies - dużo więcej niż tylko buty do jazdy na deskorolce!

Zobacz również

Buty skejtowe

Bluzy z kapturem

Koszulki

Jeansy

Czapki z daszkiem