Katalog z Etnies

Marka
Cena
179
179
419
419

Artykułów: 47

Sortuj według:
Strona 1 z 1
BARGE - Buty skejtowe - black/charcoal/silver BARGE - Buty skejtowe - red/navy FADER - Buty skejtowe - black FADER 2 - Buty skejtowe - white/grey/black MARANA - Buty skejtowe - black/navy FADER - Buty skejtowe - black/red FADER 2 - Buty skejtowe - grey/black/red JAMESON - Tenisówki i Trampki - navy/brown/white SCOUT - Tenisówki i Trampki - grey/black DORY - Tenisówki i Trampki - black/tan JAMESON SL - Tenisówki i Trampki - black KINGPIN - Buty skejtowe - black FADER LS - Tenisówki i Trampki - dark grey/black/white THE SCAM - Tenisówki i Trampki - white THE SCAM - Tenisówki i Trampki - white/navy SCOUT - Tenisówki i Trampki - white/black FADER LS - Tenisówki i Trampki - black SCOUT - Tenisówki i Trampki - black/white THE SCAM - Tenisówki i Trampki - navy/white DORY - Tenisówki i Trampki - dark grey/light grey SCOUT - Tenisówki i Trampki - charcoal/heather KINGPIN - Buty skejtowe - white/navy SCOUT - Tenisówki i Trampki - dark grey/white/red

Etnies: marka, która zrewolucjonizowała buty do jazdy na deskorolce! Założona została w 1986 roku we Francji i od tego czasu nieprzerwanie tworzy nowatorskie ubrania, obuwie i akcesoria na światowy rynek sportów akcji. Pomysłodawcą marki jest pochodzący z Francji zapalony deskorolkowiec Pierre Andre Senizergues. Aby móc spełnić swoje marzenia o życiu deskorolkowca w Kalifornii, wyemigrował on do USA. Etnies to jednak nie tylko marka stylu ulicznego, Etnies stał się prawdziwą ikoną sceny skateboardowej. Pierwotna nazwa "Etnicks" została zaczerpnięta ze słowa "etniczny", ponieważ odzwierciedlało ono styl życia wielu deskorolkowców, którzy łączyli się w małe grupy i tworzyli własną kulturę. W 1987 roku nazwa została zmieniona na "etnies" i znana jest pod nią po dzień dzisiejszy. Buty etnies są tworzone przez i dla deskorolkowców i są przełomem w dziedzinie sportu akcji - modne, a jednocześnie wytrzymałe i trwałe. Etnies założył pierwszy instytut badawczy nazwany Sole Technology Institute (STI), którego celem było zgłębienie oddziaływania jazdy na deskorolce na ciało. Aktualnie produkty etnies sprzedawane są w ponad 70 krajach i cieszą się dużym sukcesem na świecie. Mimo tego, firma pozostaje wierna swoim korzeniom. Z biegiem lat marka ta poszerzyła także swoją działalność i oprócz obuwia do jazdy na deskorolce tworzy także odzież i akcesoria dla kobiet i mężczyzn, które także cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie kolekcje pozostają jednak wierne podstawowej zasadzie etnies, muszą one być stylowe, komfortowe i bezpieczne.

Etnies - pierwsza na świecie marka skate już teraz na Zalando.pl!

Rozejrzyj się pośród ogromnego asortymentu produktów marki etnies w sklepie internetowym Zalando i zamów już dzisiaj swój ulubiony artykuł. Zalando jak zawsze oferuje Ci darmową i błyskawiczną dostawę i 100-dniowe prawo zwrotu. Jeśli mimo wszystko masz jakiekolwiek pytania lub sugestie dotyczące marki etnies bądź Zalando.pl skontaktuj się z naszym darmowym biurem obsługi klienta dostępnym pod numerem telefonu 00800 4911 753. Chętnie Ci pomożemy! Etnies - dużo więcej niż tylko buty do jazdy na deskorolce!

Zobacz również

Buty skejtowe

Bluzy z kapturem

Koszulki

Jeansy

Czapki z daszkiem