Faq | Metody płatności | Wybrana metoda płatności nie jest oferowana

Wybrana metoda płatności nie jest oferowana

Przykro nam, jeśli Twoja ulubiona metoda płatności nie jest dostępna dla Twojego zamówienia.

W przypadku niektórych metod płatności, zwłaszcza w przypadku płatności Zamów teraz, zapłać później podejmujemy ryzyko finansowe, aby zapewnić Ci usługę "wypróbuj zanim kupisz". Dlatego też sprawdzamy ryzyko każdej transakcji, aby zapewnić bezpieczeństwo dla Ciebie i dla nas.

Niektóre sytuacje mogą wpłynąć na dostępność metod płatności. Np., jeśli adres dostawy i adres rozliczeniowy nie zgadzają się z powodu literówek, zmiany adresu, nazwiska lub jeśli wybrano punkt odbioru jako adres dostawy. Innym powodem może być fakt, że nadal masz u nas otwarte rachunki. Nawet jeśli przelano już pieniądze lub dokonano zwrotu, możliwe jest, że jeszcze go nie przetworzyliśmy.

Prosimy jednak zrozumieć, że bierzemy pod uwagę również fakt, że niektóre metody płatności mogą wiązać się z wyższymi kosztami lub ryzykiem. Podobnie jak inne platformy i sklepy, korzystamy z niezależnych biur kredytowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji i zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia metody płatności dla niektórych zamówień (więcej szczegółów znajdziesz w naszym Regulaminie).

Nasze Biuro Obsługi Klienta nie ma możliwości zmiany metod płatności oferowanych podczas składania zamówienia i aby zachować prywatność Twoich danych, nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się dokładnie, dlaczego dana metoda płatności nie jest oferowana.

Jeśli Twoja ulubiona metoda płatności jest niedostępna, z góry przepraszamy. Nadal możesz korzystać z naszych pozostałych usług i możesz wybrać jedną z pozostałych opcji, które są bezpłatne.


Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?
Skontaktuj się z nami.
Porozmawiaj z naszym chatbotem

Nasz chatbot pomoże odpowiedzieć na Twoje pytanie a jeśli nie, połączysz się z naszą obsługą klienta.

Zadzwoń do nas

Nasi konsultanci chętnie pomogą. Oczekiwanie na połączenie może potrwać do 2 minut.

Opłata wg stawek lokalnych.

Poniedziałek - Niedziela: 8.00 - 22.00

Inspiracja. Moda. Styl.

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.