Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
faq | Metody płatności | Wybrana metoda płatności nie jest oferowana

Wybrana metoda płatności nie jest oferowana

Przykro nam, że wybrana metoda płatności nie jest oferowana podczas składania zamówienia. Niestety nie możemy zagwarantować, że przy każdym zamówieniu pojawią się wszystkie opcje płatności.

Podczas każdej transakcji dbamy o to, aby była ona bezpieczna dla nas, ale przede wszystkim dla Ciebie.

Może istnieć jeden lub kilka powodów, dla których preferowana metoda płatności nie jest dostępna dla składanego zamówienia, np.:

  • Adres dostawy i adres rachunku nie są zgodne.
  • Nie można odnaleźć poprawnej kombinacji nazwiska i adresu. Może się to zdarzyć z powodu literówek, zmian adresu lub zawarcia małżeństwa.
  • Bierzemy również pod uwagę koszt każdej z metod płatności. W niektórych przypadkach określona opcja płatności może wiązać się z wyższymi kosztami, stopami zwrotu lub ryzykiem dla nas. Adaptacja metod płatności pomaga nam w redukcji stopy zwrotu, co jest bardziej ekonomiczne i bardziej przyjazne środowisku.
  • Tak jak inne platformy zakupowe oraz sklepy korzystamy z usług agencji informacyjnych oraz dostawców usług płatniczych. W niektórych przypadkach ich dane mogą zapobiec skorzystaniu przez Ciebie z preferowanej metody płatności (dla niektórych zamówień).

Zalando zastrzega sobie prawo do odrzucenia metody płatności w przypadku niektórych zamówień. Jest to również wspomniane w naszym regulaminie.

Prosimy zwróć także uwagę na to, że nasze Biuro Obsługi Klienta nie ma możliwości zmiany metod płatności oferowanych podczas składania zamówienia.

Jeżeli w chwili obecnej preferowana opcja płatności jest niedostępna, może się ona pojawić podczas składania kolejnego zamówienia.

Prosimy o skorzystanie w międzyczasie z aktualnie dostępnych metod płatności.


Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?
Skontaktuj się z nami.
Zapraszamy na czat

Czas oczekiwania na konsultanta na czacie chwilowo wynosi około 5 min.

Zadzwoń do nas

Nasi konsultanci chętnie pomogą. Oczekiwanie na połączenie może potrwać do 2 minut.

Opłata wg stawek lokalnych.

Poniedziałek - Niedziela: 8.00 - 22.00

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.