faq | Pre-owned | Kupowanie rzeczy Pre-owned na Zalando

Kupowanie rzeczy Pre-owned na Zalando

Czym jest moda Pre-owned?

Rzeczy Pre-owned to rzeczy, które ktoś posiadał wcześniej. Wszystkie nasze produkty Pre-owned to wysokiej jakości markowe towary w stanie jak nowy, zgodnie z mottem „z drugiej ręki, pierwszy wybór”. Dzięki naszej podwójnej kontroli jakości sprzedajemy tylko produkty, które prawie nie mają śladów użytkowania i są jak nowe.

Kto sprzedaje rzeczy Pre-owned?

Wszystkie rzeczy Pre-owned są sprzedawane przez 'Zalando Zircle', markę Zalando. W Zalando nie oferujemy sprzedaży typu klient-klient. Masz jednak możliwość wymiany za opłatą swoich rzeczy Pre-owned w Zalando / oddać w rozliczenie.

Dlaczego znaleziona przeze mnie rzecz Pre-owned nie jest już dostępna?

Każda rzecz Pre-owned na Zalando jest niepowtarzalna, występuje tylko w jednym rozmiarze. Jeśli zakochasz się w jakieś rzeczy, musisz działać szybko.

Skąd mam wiedzieć, czy zamówiona rzecz jest Pre-owned?

Wszystkie rzeczy Pre-owned są oznaczone jako 'Pre-owned'. Na stronie z produktem będzie widoczna informacja 'Sprzedawane przez Zalando Zircle'. Zobaczysz także tę adnotację w swoim koncie użytkownika po zakupie artykułu.

Czy rzeczy Pre-owned są sprawdzane pod kątem autentyczności?

Tak, każdy produkt przechodzi kilka razy przez wyszkolone ręce naszego zespołu kontroli jakości i produkcji zdjęć, który szczególnie dba o autentyczność naszych używanych skarbów. Pomimo naszych szeroko zakrojonych testów nie możemy zagwarantować, że 100% wszystkich produktów jest oryginalnych. Gdy tylko podejrzewamy, że dany artykuł może nie być autentyczny, usuwamy go z naszego asortymentu. Jeśli otrzymasz rzecz, co do której nie masz pewności, że jest autentyczna, nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością Ci pomoże.

Czy mogę zwrócić rzecz Pre-owned?

Nasze bezpłatne 100-dniowe prawo zwrotu dotyczy także rzeczy Pre-owned zakupionych w Zalando. Proszę pamiętaj, że zwracane produkty muszą być w takim samym stanie, w jakim zostały doręczone. Ważne jest, żeby nie używać ani nie nosić tych rzeczy, z wyjątkiem ich przymierzenia.

DALSZA POMOC

Jak mogę zwrócić rzecz w ramach Pre-owned?


Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?
Skontaktuj się z nami.
Porozmawiaj z naszym chatbotem

Nasz chatbot pomoże odpowiedzieć na Twoje pytanie a jeśli nie, połączysz się z naszą obsługą klienta.

Zadzwoń do nas

Nasi konsultanci chętnie pomogą. Oczekiwanie na połączenie może potrwać do 2 minut.

Opłata wg stawek lokalnych.

Poniedziałek - Niedziela: 8.00 - 22.00

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.