Określenie swojego rozmiaru- Mężyczyźni

Obwód klatki piersiowej (1):

Aby prawidłowo określić obwód klatki piersiowej, zmierz klatkę piersiową w jej najszerszym miejscu.

Obwód talii (2):

Aby prawidłowo określić obwód talii, zmierz talię w jej najwęższym miejscu.

Obwód bioder(3):

Aby prawidłowo określić obwód bioder, zmierz biodra w ich najszerszym miejscu.

Zewnętrzna długość nogi (4):

Zewnętrzna długość nogi jest miarą, która jest niezbędna przy określaniu długości nogawki. Aby prawidłowo określić zewnętrzną długość nogi, zmierz odległość od biodra do podeszwy stopy przy wyprostowanej nodze.

Wewnętrzna długość nogi (4):

Wewnętrzna długość nogi jest miarą, która jest niezbędna przy określaniu długości nogawki. Do jej określenia należy zmierzyć wewnętrzną stronę nogi od krocza do podeszwy stopy przy wyprostowanej nodze.

Wzrost:

Aby prawidłowo określić wzrost, stań wyprostowany i zmierz odległość od czubka głowy do podeszwy stóp. Aby być naprawdę wyprostowanym, stań oparty plecami o ścianę i połóż sobie książkę na głowę. W ten sposób możesz być pewny, że przykładając taśmę mierniczą, mierzysz swój prawidłowy wzrost.

Obwód głowy:

Aby zmierzyć obwód głowy, przyłóż centymetr dookoła głowy na wysokości skroni. Pamiętaj, że tabela przedstawia jedynie wartości przybliżone, które mogą się różnić od wartości podawanych przez producenta! W związku z tym niektóre artykuły mogą różnić się nawet o cały rozmiar. Zaufaj własnemu doświadczeniu lub zdaj się na opinie innych klientów.

Skontaktuj się z nami