Określenie swojego rozmiaru - Kobiety

 

Obwód klatki piersiowej (1):

Aby prawidłowo określić obwód klatki piersiowej, należy zmierzyć klatkę piersiową w jej najszerszym miejscu.

Obwód talii (2):

Aby prawidłowo określić obwód talii, należy zmierzyć talię w jej najwęższym miejscu.

Obwód bioder (3):

Aby prawidłowo określić obwód bioder, należy zmierzyć biodra w ich najszerszym miejscu.

Zewnętrzna długość nogi (4):

Zewnętrzna długość nogi jest miarą, która jest niezbędna przy określaniu długości nogawki. Aby prawidłowo określić zewnętrzną długość nogi, należy zmierzyć odległość od biodra do podeszwy stopy przy wyprostowanej nodze. Wskazówka: kobiety mierzące 165-172 cm noszą zazwyczaj rozmiar długości spodni 32. Mierzące ponad 172 cm - rozmiar 34, a poniżej 165 cm - rozmiar 30.

Wewnętrzna długość nogi (4):

Wewnętrzna długość nogi jest miarą, która jest niezbędna przy określaniu długości nogawki. Do jej określenia należy zmierzyć wewnętrzną stronę nogi od krocza do podeszwy stopy przy wyprostowanej nodze.

Obwód pod biustem:

Aby zmierzyć obwód pod biustem, należy przyłożyć centymetr u nasady piersi.

Wzrost:

Aby prawidłowo określić wzrost, stań wyprostowana i zmierz odległość od czubka głowy do podeszwy stóp. Aby być naprawdę wyprostowaną, stań oparta plecami o ścianę i połóż sobie książkę na głowę. W ten sposób możesz być pewna, że przykładając centymetr, mierzysz swój prawidłowy wzrost.

Obwód głowy:

Aby zmierzyć obwód głowy, należy przyłożyć centymetr dookoła głowy na wysokości skroni. Pamiętaj, że tabela przedstawia jedynie wartości przybliżone, które mogą się różnić od wartości podawanych przez producenta! W związku z tym niektóre artykuły mogą różnić się nawet o cały rozmiar. Zaufaj własnemu doświadczeniu lub zdaj się na opinie innych klientów. Oto jeszcze jedna ogólna wskazówka: jeśli Twój wymiar znajduje się między dwoma rozmiarami, radzimy wybrać większy rozmiar lub zamówić oba rozmiary, a ten mniej pasujący zwrócić do nas bezpłatnie.


Co powiesz na 10% zniżki na Twoje kolejne zamówienie? *

Zapisz się do newslettera Zalando i otrzymaj 10% zniżki na swoje kolejne zamówienie. Nie przegap informacji o rabatach, wyprzedażach i najnowszych trendach.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.