Pomoc i kontaktprzesyłka i zwrot gratis100-dniowe prawo zwrotu

Równoważenie emisji gazów cieplarnianych (ślad węglowy) mojego zamówienia

W jaki sposób mogę przyczynić się do równoważenia emisji gazów cieplarnianych produkowanych wraz z moim zamówieniem?

Cieszymy się, że możemy zaoferować Tobie szansę przyczynienia się do zrównoważenia emisji dwutlenku węgla powstałego w wyniku dostawy, pakowania i potencjalnego zwrotu zamówienia.

Na ostatnim etapie składania zamówienia możesz dodać do niego dodatkowe 1,00 PLN, aby zrównoważyć emisję dwutlenku węgla. Wybór tej opcji jest oczywiście opcjonalny.

Jeżeli wybierzesz tę opcję, dodatkowa kwota zostanie pobrana jako część zwykłej płatności i nie podlega późniejszemu zwrotowi.

Co stanie się z pieniędzmi przeznaczonymi przeze mnie na równoważenie emisji gazów cieplarnianych produkowanych przy moim zamówieniu?

Przy dokonywaniu płatności będzie możliwość wybrania opcji ‘Dowiedz się więcej’ i uzyskania informacji o projekcie, w którym będziesz uczestniczyć.
Zapewniamy, że ściśle współpracujemy z Gold Standard - uznaną międzynarodową organizacją norm i certyfikacji dla projektów zajmujących się równoważeniem emisji gazów cieplarnianych - aby zagwarantować, że Twój wkład przeznaczany jest na prawdziwe projekty równoważące emisję dwutlenku węgla.
 


Co powiesz na 10% zniżki na Twoje kolejne zamówienie? *

Zapisz się do newslettera Zalando i otrzymaj 10% zniżki na swoje kolejne zamówienie. Nie przegap informacji o rabatach, wyprzedażach i najnowszych trendach.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.