Faq | Zamówienie | Produkty sprzedawane i wysyłane przez sklepy

Produkty sprzedawane i wysyłane przez sklepy

W dobie obecnego kryzysu zdrowotnego wspieramy sklepy w całym kraju. Tak więc, gdy są zamknięte, możesz bezpiecznie zamówić u nas wiele ich produktów (w zależności od dostępności), a sklep otrzyma przychody. My obsługujemy platformę, oni zajmują się dostawą, a dla Ciebie zakupy są proste.

Jak mogę sprawdzić, czy dany produkt jest wysyłany przez sklep?

Jeśli produkt jest dostępny bezpośrednio w sklepie, na samej stronie produktu pojawi się powiadomienie: „Ten produkt jest sprzedawany i wysyłany bezpośrednio z lokalnego sklepu. #supportthestores”.

Możesz również sprawdzić, które produkty kupiłeś już w sklepie na swoim koncie klienta. Artykuły te będą wyraźnie oznaczone nazwą sklepu, w którym je sprzedano.

Jeśli masz w zamówieniu kombinację Zalando i artykułów ze sklepów stacjonarnych, mogą one zostać wysłane do Ciebie w oddzielnych paczkach.

Jak mogę zwrócić zamówienie ze sklepu?

Możesz bezpłatnie zwrócić produkty sprzedane i wysłane bezpośrednio ze sklepu w ciągu 100 dni - tak jak w przypadku każdego innego zamówienia Zalando. Prosimy tylko o zwrócenie produktów bezpośrednio do sklepu, który je wysłał.

Aby dokonać zwrotu, po prostu zapakuj produkty, które chcesz zwrócić, do ich pudełka i umieść załączoną etykietę zwrotną na pudełku. Użycie załączonej etykiety gwarantuje, że zwrot dotrze pod właściwy adres.

Zachowaj potwierdzenie nadania zwrotu od kuriera do czasu przetworzenia zwrotu, co może zająć do 14 dni od otrzymania przesyłki przez magazyn.


Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?
Skontaktuj się z nami.
Zadzwoń do nas

Nasi konsultanci chętnie pomogą. Oczekiwanie na połączenie może potrwać do 2 minut.

Opłata wg stawek lokalnych.

Poniedziałek - Niedziela: 8.00 - 22.00

Inspiracja. Moda. Styl.

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.