W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.

×Zgadzam się.

bezpłatna infolinia 800 702 952

przesyłka i zwrot gratis

100-dniowe prawo zwrotu

×

Złożenie zamówienia na Zalando.pl

Co należy zrobić, aby dokonać zakupów na Zalando.pl?

Na początku możesz bez zobowiązań obejrzeć cały nasz asortyment wraz ze wszystkimi opisami. Jeśli zdecydujesz się na dany artykuł, musisz się zarejestrować. W tym celu niezbędny jest adres e-mailowy oraz utworzone przez Ciebie hasło. Oprócz tego potrzebujemy Twój adres, na który wystawiona zostanie faktura oraz adres dostawy. Możesz podać również numer telefonu, abyśmy mogli szybko się z Tobą skontaktować w razie pytań.

Jak się zarejestrować?

Anmelde-Link auf der Webseite

W pasku znajdującym się w prawym górnym rogu strony należy kliknąć na pole Zaloguj się, które jest linkiem do strony rejestracji. Wypełnij zgodnie z prawdą wszystkie pola oznaczone *(gwiazdką). W polu „Hasło” należy wpisać swoje hasło. Aby hasło było bezpieczne, radzimy by składało się ono przynajmniej z 6 znaków, w tym znaków specjalnych, liczb oraz wielkich i małych liter.
Zapamiętaj hasło oraz podany adres e-mailowy, gdyż będą one potrzebne przy kolejnych logowaniach.

Zalando przestrzega oczywiście wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych i nie przekazuje Twoich danych osobom trzecim.

Jeśli chcesz otrzymywać dodatkowe informacje dotyczące trendów, akcji i bonów Zalando, zaznacz poniżej odpowiednie pole. Pamiętaj, że możesz otrzymywać te informacje i związane z nimi kupony rabatowe jedynie po uprzednim kliknięciu na link aktywacyjny w e-mailu potwierdzającym.

Potwierdź dane, klikając na przycisk „Dalej”, będący bezpośrednim linkiem do Twojego konta użytkownika. Tu możesz w każdej chwili sprawdzić, skorygować bądź uzupełnić swoje dane.

Jeśli chcesz usunąć konto w Zalando, skontaktuj się z nami. Podaj nam również powód rezygnacji, abyśmy mogli ulepszyć nasz serwis.

Co oznacza login i jak z niego korzystać?

Aby w pełni korzystać z Zalando.pl, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem i być zalogowanym. Jeśli się do tej pory jeszcze nie zarejestrowałeś, możesz tego dokonać w kilka minut. Niezbędny jest jedynie ważny adres e-mailowy. Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem, wpisujesz na stronie logowania swój adres e-mailowy oraz hasło. Jeśli zapomniałeś hasła, znajdziesz w polu logowania funkcję „Zapomniałeś hasła?”. Dzięki tej funkcji możesz utworzyć nowe hasło.

Jak się z nami skontaktować?

Jeśli w trakcie rejestracji lub logowania wystąpi jakiś problem, możesz o każdej porze skorzystać z naszego bezpłatnego biura obsługi klienta pod numerem telefonu 0800 80 996