Katalog z Fitbit

Marka
Rodzaj sportu
Cena
1 Produktów
Sortuj według:

Szukasz pulsometru, opaski fitnessowej bądź sportowego zegarka? Zapoznaj się z propozycjami kalifornijskiego brandu Fitbit, czyli jednej z najbardziej innowacyjnych marek zajmującej się projektowaniem sportowych gadżetów. Akcesoria brandu to odpowiedź na potrzeby każdego sportowca, zarówno profesjonalisty, jak i amatora.

Najbardziej innowacyjna technologia na wyciągnięcie ręki

Propozycje marki Fitbit to prawdziwy przełom na rynku akcesoriów sportowych. Ideą założycieli brandu było stworzenie w pełni intuicyjnego urządzenia mierzącego aktywność fizyczną, monitorującą jakość snu oraz codzienną aktywność. Produktem flagowym brandu jest rewolucyjna bransoletka wykonana z mocnego, wytrzymałego silikonu. Polecana fanom sportów fitnessowych, cardio i biegaczom opaska jest doskonałym trackerem aktywności fizycznej. Bardzo wąski przegub daje poczucie maksymalnego komfortu - nawet nie czujesz, że masz ją na nadgarstku. Bransoletka występuje w kilku różnych opcjach i wielu wersjach kolorystycznych, dlatego z łatwością dopasujesz do swojej sportowej i codziennej garderoby.

Fitbit - akcesoria fitnessowe, które odmienią twój trening

Nie można również zapomnieć o supernowoczesnych pulsometrach. Z takim gadżetem każdy twój trening naprawdę jest kontrolowany! Wygodny pasek, duży wyświetlacz LED i kwarcowy mechanizm to tylko początek - niektóre modele posiadają nawet analizę pułapu tlenowego oraz ćwiczenia oddechu. Połączenie przez Bluetooth czyni urządzenie niezwykle funkcjonalnym, a obsługa profilu użytkownika i dodawanie bądź edytowanie danych jest naprawdę intuicyjne. Najbardziej innowacyjnym gadżetem jest smartwatch dostępny w różnych wersjach, nie tylko kolorystycznych. Idealnie dopasowany do nadgarstka, wodoszczelny, z bardzo wydajną baterią - to tylko podstawowe funkcje. Ten zegarek to także gadżet liczący kroki, dystans, spalone kalorie, a także mierzący tętno. Smartwatch Fitbit również daje ci dostęp do pełnych statystyk całodobowej aktywności fizycznej i jakości snu. Wykresy są niezwykle przejrzyste, menu intuicyjne, a urządzenie szybko wylicza dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Ponadto możesz dzięki niemu ustalać sobie dzienne, tygodniowe i miesięczne cele. Jesteśmy przekonani, że Fitbit zrewolucjonizuje twoje dotychczasowe podejście do aktywności fizycznej!