Glide Soul spaja w sobie pasje do sportów wodnych oraz do innowacyjnej mody. Z tego połączenia powstają stroje kąpielowe dla kobiet, które nawet podczas surfowania chcą wyglądać intrygująco.

Projekty z przyszłości

Najnowsze kolekcje brandu to gratka dla wielbicielek filmów science-fiction, opowieści o misjach w kosmosie czy dla amatorek futuryzmu. Motywem przewodnim są określone kolory, takie jak stalowy, grafitowy, czarny oraz biały. Dominują gładkie modele, jednak pojawiają się też pojedyncze printy zwierzęce. To połączenie minimalistycznego designu, kilku barw oraz prostych, lecz wyróżniających się fasonów stanowi o unikatowości bikini i kostiumów kąpielowych brandu. Misterne wykonanie oraz grubsze, solidniejsze warstwy tkanin takich jak elastodien sprawiają, że projekty marki świetnie nadają się do uprawiania sportów wodnych. Materiał staje się warstwą ochronną, która zabezpiecza przed chłodem podczas nurkowania oraz uderzeniami fal podczas surfingu.

Zdobywaj fale i opalaj się w wyjątkowych kostiumach Glide Soul

Czas spędzony na desce to poczucie wolności oraz adrenaliny. Łatwo się zapomnieć i surfować godzinami, co przy złym doborze kostiumu kąpielowego może skutkować poparzeniami słonecznymi. Glide Soul przygotował specjalne jednoczęściowe modele na okoliczność tego sportu, które chronią oraz zapewniają poczucie komfortu. Wbrew pozorom, takie rozwiązania są też pomocne podczas zwykłego odpoczynku na plaży. W tym wypadku możesz swobodnie wybrać bikini o ulubionym fasonie. Do wyboru są dopasowane figi, ale też szorty, kostiumy w formie biustonosza, jak również wygodne topy na jedno lub dwa ramiona. Moda plażowa czy sportowa nie wymaga wielu dodatków - na wybrzeżu lub na basenie sprawdzi się barwne pareo oraz kapelusz z szerokim rondem. Jeśli chcesz wydać się bardziej elegancka i artystyczna, zarzuć na kostium białą, luźną koszulę i przewiąż ją w pasie.