accountaccountbagbagzalando logomenu

Pomoc i kontakt

przesyłka i zwrot gratis

100 dni na darmowy zwrot

Sklep golfowy

Golf - sport dla każdego


Golf to dyscyplina sportu, której korzenie nie do końca są jasne. Najbardziej prawdopodobną wersją jednak jest ta, że powstał on już w średniowieczu w Szkocji i stamtąd rozprzestrzenił się najpierw na całą Europę, a potem i świat. Zasady są bardzo proste, dzięki czemu sport ten mogą uprawiać już małe dzieci, ale żeby przejść całe pole golfowe podczas jednej gry trzeba szczycić się także dobrą kondycją. Właśnie dlatego też większość graczy między dołkami przemieszcza się tak zwanymi melexami, by spożytkować energię na mocne i celne ciosy, a nie tracić ją na przemierzanie setek metrów zielonego pola. Mimo, że golf jest dziedziną najbardziej popularną w krajach anglosaskich, to najwięksi gracze pochodzą ze Stanów Zjednoczonych. Tiger Woods to chyba nazwisko, które kojarzą wszyscy, bez znaczenia czy interesują się tą dziedziną sportu czy też nie. Jest on zarówno numerem jeden na wszystkich możliwych listach rankingowych oraz najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie. Za najlepszego gracza w historii natomiast uważa się Bobby'ego Jonesa, który swoją przygodę z golfem rozpoczął już w wieku 4 lat. Jeśli i Ty chcesz poczuć moc rywalizacji i spróbować swoich sił w tym sporcie nie wahaj się ani chwili. Chwyć kij i daj z siebie wszystko!Ubrania i sprzęt do golfa w Zalando - by Twoja gra była jeszcze efektywniejsza!


Zanim jednak pobiegniesz na pole zaopatrz się w odpowiedni sprzęt i ubranie, które zapewni Ci komfort i wygodę. Dopasuj odpowiedni kij do swojego wzrostu, kup buty, które dadzą Ci doskonałą przyczepność oraz wybierz strój, który zapewni swobodę ruchów i stylowy wygląd zarazem. Golf jest bowiem jednym z najbardziej stylowych pod względem mody sportów i pozwala graczom na eleganckie i szykowne prezentowanie się podczas zdobywania kolejnych dołków. Wygodne, nie krępujące ruchów spodnie zestaw z męską koszulką polo lub bluzką ze stójką. Dodaj do nich ciekawą kamizelkę lub sweter męski wycięty w serek i stylowe dodatki, które doskonale wykończą sportowy look. Postaw na najwyższą jakość wykonania, jaką oferują Ci renomowane marki, bo tylko ona da Ci niesamowity komfort przekładający się na Twoje wyniki w grze. Wyraź siebie poprzez swój styl i graj niczym nie skrępowany, by móc skupić się na tym, co w danej chwili jest najważniejsze. Zaliczaj kolejne dołki, uderzaj piłkę z całą mocą i polepszaj swoje wyniki z gry na grę. Dzięki ubraniom dostępnym w Zalando teraz jest to możliwe szybciej i sprawniej, niż mogłoby Ci się wydawać.


Zajrzyj do Świata Sportu na Zalando


Aby czuć się lepiej w swojej skórze i być zadowolonym ze swojego wyglądu oraz spędzić miło i aktywnie wolny czas, zacznij uprawiać sport. Golf będzie idealny dla osób, które nie lubią forsownych ćwiczeń, a także stawiają na stylowy wygląd niezależnie od sytuacji. Zajrzyj więc do Świata Sportu Zalando i zainspiruj się by żyć aktywnie. Wybierz golf, tenis lub taniec by móc wyrazić siebie i czuć się lepiej w swojej skórze. Zamów wybrane przez Ciebie profesjonalne obuwie, strój oraz sprzęt szybko i bez problemów i zacznij swoją przygodę ze sportem już dziś. Gwarancja satysfakcji z własnych osiągnięć i wyglądu w Zalando jest gwarantowana! Spróbuj, a przekonasz się, że to wcale nie jest trudne!