Pomoc i kontaktDarmowa dostawa i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Filtr1

Liczba produktów: 120

Jaded London to młody brand, który w ogromnym tempie podbija światowy rynek mody. Męska garderoba w ich wykonaniu bliska jest ekstrawaganckim kolekcjom wprost z wybiegów, jednak dopasowana do potrzeb streetwearowego stylu.

Ubrania, które zapadają w pamięć

Spontaniczność w tworzeniu oraz autorskie pomysły to cechy, które charakteryzują duet projektantów z Jaded London. Dzięki temu w portfolio brandu znajdują się ubrania, o których nie sposób zapomnieć. Inspirowane są kulturą Stanów Zjednoczonych, ornamentyką i roślinnością azjatycką, a także londyńską codziennością oraz światem sportu. Koszulki, spodenki czy bluzy nabierają wyrazu za sprawą nietypowych printów i intrygujących połączeń kształtów oraz tkanin. Wygoda noszenia to z kolei zasługa naturalnej bawełny oraz prostych, nieco luźniejszych fasonów.

Jaded London - nowocześnie, nonszalancko oraz ekstrawagancko

Ubrania londyńskiej marki stwarzają ogromne możliwości kreowania autorskich outfitów. Jaded London nie boi się sięgania po więcej, wychodzenia poza ramy i standardy. Z odwagą i pomysłem łączy ze sobą różne tkaniny i wprowadza charakterystyczne wzory. Przy takim nastawieniu twórców nawet koszulka o najprostszym fasonie może zostać uznana za małe dzieło sztuki. Przekonaj się o tym sam i postaw na nieco ekstrawagancką bluzkę z kilkoma wzorami i fakturami oraz ciemne jeansy i sneakersy. Jeśli lubisz bawić się deseniami, to zwróć uwagę na bluzę i spodnie z kolorowymi akcentami. Taki zestaw będzie dobrze współgrać z jednobarwnym plecakiem oraz białymi butami. Ubrania londyńskiego brandu to także synonim solidności oraz dbałości o detale, a co za tym idzie są to kreacje, które będą służyć ci przez lata.