W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.Zgadzam się.

Katalog z Jeffery West

Marka
Cena
415
415
1159
1159
Nowe produkty

Artykułów: 54

Sortuj według:
Strona 1 z 1
MURPHY STUDDED CHELSEA - Botki kowbojki i motocyklowe - tan SYLVIAN DOUBLE ZIP - Botki kowbojki i motocyklowe - silver PINO CENTRE SEAM DERBY - Oksfordki - black SYLVIAN CHELSEA - Botki kowbojki i motocyklowe - white/dark blue PINO CENTRE SEAM CHELSEA - Botki kowbojki i motocyklowe - red ADAMANT 2 EYE DERBY - Oksfordki - red ESCOBAR WINGCAP DERBY - Oksfordki - black SCARFACE DOUBLE ZIP BROGUE - Botki kowbojki i motocyklowe - blue PINO CENTRE SEAM CHELSEA - Botki kowbojki i motocyklowe - black CARLITO - Botki kowbojki i motocyklowe - choc CARLITO - Botki kowbojki i motocyklowe - tan SYLVIAN - Oksfordki - black ESCOBAR WINGCAP DERBY - Oksfordki - tan MURPHY CHELSEA - Botki kowbojki i motocyklowe - black/silver SCARFACE DOUBLE ZIP BROGUE - Botki kowbojki i motocyklowe - brown SYLVIAN - Oksfordki - black YARDBIRD SKELETON SAX DERBY - Oksfordki - navy ADAMANT 2 EYE DERBY - Oksfordki - silver CARLITO CHELSEA - Botki kowbojki i motocyklowe - black ESCOBAR WINGCAP DERBY - Oksfordki - red YARDBIRD SKELETON SAX DERBY - Oksfordki - red PINO LASER WAVE DERBY - Oksfordki - navy SYLVIAN 3 EYE BULLET HOLE DERBY - Oksfordki - black SYLVIAN DOUBLE ZIP - Botki kowbojki i motocyklowe - teal SYLVIAN BONE FINGER - Botki kowbojki i motocyklowe - red SYLVIAN BULLET HOLE - Botki kowbojki i motocyklowe - black PINO LASER WAVE DERBY - Oksfordki - black ADAMANT STUD POINT CHELSEA - Botki kowbojki i motocyklowe - blue ADAMANT STUD POINT CHELSEA - Botki kowbojki i motocyklowe - black MURPHY STUDDED CHELSEA - Botki kowbojki i motocyklowe - black

Za każdą parą butów marki Jeffery West stoi niezwykła historia założycieli, którzy od najmłodszych lat uparcie dążyli do obranego celu i wreszcie dzięki ciężkiej pracy stanęli na szczycie. Mark Jeffery i Guy West to dwójka przyjaciół z dzieciństwa, która wychowywała się w Northampton - historycznym brytyjskim zagłębiu produkcji butów i wyrobów skórzanych. Nie jest więc zaskoczeniem, że wybrali sobie taką drogę i za wszelką cenę chcieli zostać projektantami obuwia, jednak fakt, że zaczęli do tego celu dążyć już w wieku szesnastu lat nieco szokuje. Na początku ze względu na młody wiek nikt nie traktował ich poważnie, dlatego też musieli szukać pomocy na przykład u starszego przyjaciela, który zamawiał dla nich skórę. Marka Jeffery West zaczęła od kupowania odrzutów oraz końcówek serii z innych fabryk by móc je spersonalizować, nieco przerobić i sprzedać na lokalnym rynku z zyskiem. Od tych niezwykłych początków minęło sporo czasu i dziś firma tworzy niepowtarzalne obuwie męskie wysokiej jakości docenione przez mężczyzn nie tylko w Wielkiej Brytanii.

Jeffery West w Zalando - buty dla prawdziwych mężczyzn

Teraz obuwie marki Jeffery West dostępne jest w sklepie internetowym Zalando, dzięki czemu każdy mężczyzna może wybrać sobie model, który najbardziej mu odpowiada i sprawić sobie niepowtarzalny, stylowy look. W ofercie sklepu znajdziesz wiele modeli z różnych kolekcji od modnych pantofli i mokasynów poprzez oksfordki i eleganckie półbuty aż po sztyblety i kowbojki. Każda para wykonywana jest ręcznie z najwyższej jakości skóry dzięki czemu nabiera charakteru i daje gwarancję długiego użytkowania. Mężczyźni szukający stylowego obuwia do biura powinni zwrócić uwagę na wsuwane lub wiązane półbuty, które dostępne są w różnych kolorach oraz wersjach na przykład z licowej lub lakierowanej skóry. Do bardziej ekstrawaganckich stylizacji doskonałe będą botki za kostkę w wężowy wzór lub w mocnych kolorach, a do codziennego looku warto wybrać wygodne oksfordki dostępne w wielu kolorach.