accountaccountbagbagzalando logomenu

Pomoc i kontakt

przesyłka i zwrot gratis

100-dniowe prawo zwrotu

Joga Poradnik/ Ćwiczenia jogi

4 Ćwiczenia jogi

Joginka Annie Clark uczy jogi, jest trenerem personalnym oraz prowadzi bloga, na którym dzieli się swoim doświadczeniem.

Wzmocnienie

W naszej wzmacniającej sekwencji jogi, Annie nauczy Cię ćwiczeń oddychających, a także będzie pracować nad kluczowymi grupami mięśni. Pomoże Ci to w budowie silnej postawy i smukłego ciała.

Wzmocnienie

Relaks

Odkryj relaksujący program jogi, który pomoże Ci uspokoić umsył i ukoić nerwy. Idealnie się sprawdzi jako odprężenie po długim i intensywnym dniu, a także pomoże zapaść w odświeżający sen. Zamiast paska do jogi możesz wykorzystać pasek szlafroka.

Relaks

Aktywacja

W tym filmie, razem z Annie przejdziesz przez aktywującą sekwencję jogi, która doda Ci mnóstwa energii. Z tymi ćwiczeniami, z łatwością pozbędziesz się zmęczenia, napięcia i stresu, a także odzyskasz pełnię blasku.

Aktywacja

Detoks

Annie przeprowadzi Cię przez sekwencję jogi, która pomoże oczyścić ciało z toksyn. Składa się ona głównie ze skrętów i skłonów, które stymulują funkcje wątroby i nerek oraz układów limfatycznego i trawiennego. Co więcej, oczyścisz również myśli i poczujesz się lekko w swoim ciele.

Detoks