accountaccountbagbagzalando logomenu

Pomoc i kontakt

przesyłka i zwrot gratis

100 dni na darmowy zwrot

Poradnik jogi

Wszystko, czego potrzebujesz do treningów

Joga dla początkujących i ekspertów

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z jogą i nie wiesz od czego zacząć? A może już jakiś czas jesteś zafascynowana jogą lub jesteś prawdziwą joginką? Bez względu na Twój poziom zaawansowania u nas znajdziesz pełne wyposażenie do uprawiania jogi. Nie tylko komfortową odzież do jogi i profesjonalne akcesoria, ale również ćwiczenia jogi, które możesz dopasować do swoich potrzeb.

Odzież, akcesoria i wiele więcej!

Ćwiczenia jogi w domu

Nie masz czasu na jogę? A co jeśli możesz obejrzeć 4 filmy z ćwiczenia jogi, które Ciebie wzmocnią, aktywują, oczyszczą i zrelaksują? Znamy bardzo dobrze brak czasu, jednak jak podkreśla joginka Annie Clark, czas dla siebie jest bardzo ważny tym bardziej w tak zabieganym trybie życia. Wypróbuj ćwiczenia, które możesz wykonać w domu, pracy, na siłowni czy w parku - będziesz potrzebować jedynie 20 minut.

Detoks

Detoks

Aktywacja

Aktywacja

Relaks

Relaks

Wzmocnienie

Wzmocnienie

Odkryj ćwiczenia jogi

Wywiad z Natalią Knopek

Minimalizm, joga i życie w rytmie slow. Tymi słowami można najlepiej określić Natalię. Wartości, które ceni przede wszystkim to wysoka jakość, piękno i dobry smak. Przeczytaj wywiad z Natalią, aby dowiedzieć się, co joga zmieniła w jej życiu.

W jodze uwielbiam budowanie relacji pomiędzy umysłem i bardziej świadomym ciałem. Oraz poszukiwanie granic własnych możliwości i… ich przekraczanie.

Natalia Knopek Nauczycielka jogi i autorka bloga Simplife.pl