accountaccountbagbagzalando logomenu

Pomoc i kontakt

Darmowa dostawa* i zwrot

100 dni na darmowy zwrot

Korporacyjne karty upominkowe

Od kart upominkowych do programu motywacyjnego
Korporacyjne karty upominkowe na każdą okazję

Odpowiednio zmotywowani pracownicy to kluczowy zasób każdej współczesnej firmy. Korporacyjne karty podarunkowe to sprawdzony sposób na motywację, który przyniesie korzyści nie tylko osobom, które zatrudniasz, ale także i Tobie - pracodawcy.

Motywacja - klucz do sukcesu firmy

Każdy dobry pracodawca potrafi zadbać o każdy aspekt swojego biznesu. Jak wiadomo, sercem każdej firmy są lojalni pracownicy, bez których nawet najbardziej innowacyjny projekt nie ma racji bytu. Istnieje wiele różnych sposobów na ich motywację, lecz najlepiej gdy obdarowywana osoba może sama zadecydować o swoim prezencie. Korporacyjne karty upominkowe to doskonałe narzędzie motywacyjne - ich główną zaletą jest możliwość dokonania spersonalizowanych zakupów. Dzięki bonusom pracowniczym od Zalando, pracownicy mogą dokonać wyboru spośród szerokiej oferty ubrań, dodatków oraz akcesoriów wielu znanych marek.

Lojalny pracownik, to zadowolony pracownik

Korporacyjna karta podarunkowa to świetne narzędzie za pomocą którego możesz wyrazić swoje uznanie dla pracownika. Można wykorzystać ją jako stały dodatek do wynagrodzenia, a także w formie prezentu czy nagrody za wyjątkowe osiągnięcia w pracy. Dzięki atrakcyjnej nagrodzie osoby, które zatrudniasz poczują, że doceniasz ich ciężką pracę. To jeden z najprostszych sposobów na wzmocnienie więzi zatrudnionego z firmą, w której pracuje. Zadowolony pracownik staje się bardziej lojalny i szczęśliwy, a w rezultacie praca, jaką wykonuje może być jeszcze bardziej efektywna i skuteczna.

Karty podarunkowe - skuteczne narzędzie w rękach pracodawcy

Korporacyjne karty upominkowe przynoszą korzyści nie tylko pracownikom, ale również pracodawcom. Po pierwsze ich wprowadzenie do wewnętrznej oferty może uatrakcyjnić istniejący już program lojalnościowy bądź motywacyjny firmy. Zalando to marka o wysokiej rozpoznawalności - takie wyjątkowe bonusy pracownicze to przyciągająca zachęta dla nowych pracowników o wysokich kwalifikacjach. Po drugie, karty upominkowe dla pracowników pomagają w zbudowaniu z podwładnymi lepszej relacji - pełnej wdzięczności oraz motywacji. Czy jest lepszy sposób na zapewnienie swojej firmie odpowiedniej, zadowolonej kadry pracowniczej?

Przekaż kartę upominkową w dowolny sposób

Prowadzenie własnego biznesu wymaga szybkich i sprawnych rozwiązań. W odpowiedzi na różne zapotrzebowanie podyktowane indywidualnymi potrzebami pracodawców, Zalando umożliwia przekazywanie pracownikom zakupionych korporacyjnych kart podarunkowych na różne sposoby. Jeśli jako przełożony cenisz sobie tradycyjne sposoby przekazywania upominków - bon przesłany pocztą z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zwolennicy elektronicznych rozwiązań mogą w szybki sposób przekazać prezenty pracownikom w formie dokumentu PDF, bądź w postaci e-kodu, który można dołączyć do treści e-maila wykorzystać go w innej formie, np. w postaci elementu wizualizacji korporacyjnych.

Jedna karta, nieograniczony wybór

Kiedy już zdecydujemy się na wprowadzenie korporacyjnych kart upominkowych jako elementu naszego firmowego systemu motywacyjnego, pojawia się pytanie: jak spersonalizować taki podarunek? To proste! Wystarczy, że jako pracodawca określisz dowolną kwotę, jaką chcesz obdarować swojego pracownika. Bonusy pracownicze w formie karty podarunkowej do Zalando mają nieograniczony termin wykorzystania - dzięki temu sam obdarowywany może wybrać dogodny dla siebie czas realizacji. Co więcej to pracownik decyduje w jaki sposób chce wykorzystać swoją kartę - może zrealizować ją na potrzeby swoje, bądź swojej rodziny albo podarować ją komuś innemu. Zalando w swojej ofercie posiada ponad 1500 marek odzieżowych i nie tylko skierowanych zarówno do kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Skorzystaj z zalet korporacyjnych kart upominkowych i motywuj swoich pracowników, dając im możliwość wyboru spośród szerokiej oferty Zalando.