Ulubione filtry
Liczba produktów: 819
Obserwuj swoje ulubione marki
Bądź na bieżąco z nowościami i kolekcjami.

Love Moschino to jedna z siostrzanych marek Moschino, która powstała na początku lat 80tych we Włoszech. To jedna z niewielu marek premium, która posiada bardzo charakterystyczny, momentami ekscentryczny styl.

Jej ubrania, akcesoria i buty są zaprojektowane po to, by cieszyć – żywe kolory, ciekawe wzory, zabawne nadruki i kontrastowe wykończenia to tylko niektóre z ich cech charakterystycznych. Projektanci marki co sezon dostarczają nam nowych inspiracji – proponowane przez nich stylizacje są bardzo bogate w detale, a pokazy mody najnowszych kolekcji pozostają na długo w pamięci. Moschino kieruje swoje projekty do kobiet, które modę traktują z przymrużeniem oka – cenią sobie dobrą jakość, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z zabawy na rzecz minimalistycznych, skromnych ubrań.

Świat Moschino to miejsce, w którym nie ma złych wyborów – im bardziej odważną stylizację stworzymy, tym lepiej!

Love Mischino - pokochaj ekscentryczny włoski styl!

Franco Moschino powiedział: „Jeśli nie możesz być elegancki, bądź chociaż ekstrawagancki!”.

Ekstrawagancja ta może pojawić się w naszych stylizacjach w różnych proporcjach. Jeśli lubimy odważne połączenia i eksperymenty to śmiało łączmy ze sobą różne wzory i nadruki prosto z tego włoskiego domu mody. Kolorowe, śmiałe stylizacje to duże wyzwanie, szczególnie kiedy znajdujemy się w zwykłych, codziennych sytuacjach, ale nie bójmy się wyróżniać! Być może każda z nas w głębi duszy potrzebuje delikatnej zachęty do modowego szaleństwa... Dla tych z nas, które wolą jednak bardziej stonowane stylizacje dobrym wyborem może okazać się zakup jednej rzeczy, która w delikatny sposób zakomunikuje nasz styl.

Inne słowa Franco Moschino brzmią: „Poślubiłem modę i była ona dobrą żoną”.

Niezależnie od tego, jaką rzecz od Love Moschino chcemy dodać do naszej dotychczasowej garderoby możemy być pewne, że będzie to dobry wybór, nie tylko ze względu na jakość. Każdy nowy zakup, to nowe doświadczenie modowe, które pomaga nam przełamywać schematy i tworzyć własną, magiczną rzeczywistość. Daj się wciągnąć do zaczarowanego świata Moschino i baw się modą!

Street look - wybierz swoją stylizację z Zalando