Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Filtr1

Maaji
Katalog

Liczba produktów: 117

Energetyczne barwy, misterne printy i różnorodne kroje to projekty południowoamerykańskiej marki Maaji w pigułce. Projektanci brandu stawiają sobie konkretny cel: zapewnienie komfortu podczas wypoczynku na plaży lub basenie, a także podkreślanie tego, co najlepsze w każdej sylwetce.

Kostiumy kąpielowe na każdą figurę

Maaji to rodzinna firma z odległej Kolumbii. Jej projekty odzwierciedlają radość i energię podejścia do mody panujące w Ameryce Południowej. Kostiumy kąpielowe brandu aż kipią od wzorów i nasyconych barw. Nic dziwnego, w końcu to odcienie, które doskonale podkreślają letnią opaleniznę i łatwo dopasować je do konkretnego typu urody. Maaji dobrze wie, że by w pełni cieszyć się wypoczynkiem na plaży czy basenie, kobiety pragną czuć się dobrze same ze sobą. Wśród propozycji brandu można więc znaleźć kostiumy plażowe o różnorodnych fasonach, które bez trudu dobierzesz do swojej sylwetki. To kolejny znak rozpoznawczy projektów brandu: kostiumy mają podkreślać atuty figury i tuszować jej ewentualne mankamenty.

Plażowe projekty Maaji, czyli więcej niż bikini

Aby uzyskać pożądany efekt, możesz sama skomponować cały set, wybierając oddzielnie górę i dół stroju. A zdecydowanie jest w czym wybierać! Górne części stroju proponowane przez markę to zarówno klasyczne, miękkie bikini, modele z usztywnianymi miseczkami, jak i zabudowane topy. Wśród dolnych elementów kostiumu możesz wybierać spośród klasycznych zabudowanych fig i modeli z wycięciami po bokach. Na tym jednak nie koniec. W przeciwieństwie do innych marek, które wybór strojów plażowych ograniczają do bikini, Maaji tworzy także bardziej zabudowane propozycje doskonale maskujące mankamenty sylwetki, których nie chcesz eksponować na plaży czy basenie. Wśród projektów brandu znajdziesz więc zarówno kombinezony z krótkimi nogawkami, jak i zwiewne sukienki. Nam w szczególności spodobały się kolorowe sukienki maxi z półtransparentnych tkanin, które dodają sylwetce kobiecości i lekkości. Ich dodatkowym plusem jest to, że w takim modelu możesz z powodzeniem pokonać drogę na plażę.