W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.Zgadzam się.

Katalog z Marchesa Notte

Marka
Cena
3694
3694
5586
5586
Rozmiar
Materiał

Artykułów: 2

Sortuj według:
Strona 1 z 1

Każda kobieta lubi czasem poczuć się absolutnie wyjątkowo. Zdarzają się chwile w naszym życiu, kiedy wszystkie oczy są skierowane tylko na nas. To chwile na przysłowiowym czerwonym dywanie, które cechuje niezwykłość czy wręcz magia. Na takie momenty zaopatruje nas marka Marchesa Notte. Za tą nazwą kryje się duet dwóch pań: Georginy Chapman i Keren Craig, z pochodzenia Brytyjek, które połączyła wzajemna pasja do tworzenia niezwykle pięknych i oryginalnych strojów, których przeznaczenie jest jednoznaczne - na wielkie chwile naszego życia. Ich partnerstwo rozpoczęło się jeszcze podczas studiów w 2004 roku. W ich projektach wyraża się niezwykła kobiecość i romantyczność. Ich oferta skierowana jest nie tylko do gwiazd i sław tego świata, ale do kobiet w każdym wieku. Obecnie siedziba marki Marchesa Notte znajduje się w Nowym Jorku ale ich przepiękne sukienki dostępne są do kupienia na całym świecie. Wszystkie projekty zapierają dech w piersiach i żadnej kobiecie nie pozwolą przejść obok nich obojętnie. Tworzone dla chwil, o których nie da się nigdy zapomnieć.

Niezapomniane chwile, podczas których możesz poczuć się jak gwiazda, gwarantuje Marchesa Notte dzięki Zalando!

Są takie chwile, które pamięta się latami. Dla nich warto czasem wyglądać absolutnie wyjątkowo. Pomagają nam w tym wspaniałe stylizacje, które zapierają dech w piersiach. Takie projekty tworzy duet Marchesa Notte. Sukienki wieczorowe, wizytowe i ślubne stworzone z myślą o kobietach, które przeżywają ważne chwile swojego życia i pragną czuć się wyróżnione i piękne. Każda suknia tworzona jest z najwyższą dbałością o szczegóły, by z każdej kobiety uczynić królową. Tylko za pośrednictwem Zalando.pl znajdziesz tak szeroki wybór oferty Marchesa Notte. To luksus, którego jesteś warta, dlatego już dziś zapoznaj się z ofertą marki w sklepie Zalando. Zachwyć się razem z nami i pozwól sobie wyglądać zjawiskowo w chwilach dla Ciebie najważniejszych. Sprawdź ofertę marki i wybierz rozwiązanie dla siebie. Warto czasem zaszaleć i puścić wodze fantazji. Przekonaj się o tym już dziś!