Ulubione filtry
Liczba produktów: 1266
Obserwuj swoje ulubione marki
Bądź na bieżąco z nowościami i kolekcjami.

Michael Kors nazywany jest pierwszym projektantem Stanów Zjednoczonych.

Na czele grona jego wiernych fanek stoi od ponad trzech dekad redaktor naczelna amerykańskiej edycji Vogue, Anna Wintour. To na jego pokaz nie mogła się spóźnić jej alter ego Miranda Priestly, grana przez Meryl Streep, w filmie Diabeł Ubiera się u Prady. Rachel Zoe, stylistka największych gwiazd Hollywood, wielokrotnie nazywa go w swoim reality show The Rachel Zoe Project „mistrzem” i „najlepszym człowiekiem w modzie”. O Korsie śpiewa Drake i Nicki Minaj, a on sam pojawia się chociażby w serialu Plotkara, gdzie gra.. samego siebie.

Młodsza linia, MICHAEL Michael Kors, dedykowana jest do kobiet odważniejszych, bardziej wymagających tego, co nowe i aktualne w modzie.

Założona została w 2004 roku, w odpowiedzi na potrzeby coraz większej grupy młodszych i bardziej przebojowych klientek, którym modne – ale czasami zbyt zachowawcze – propozycje na wybiegu po prostu nie wystarczały. Chciały modę zabawniejszą, bardziej osadzoną w trendach, bardziej casual.

MICHAEL Michael Kors - dla przebojowych i szykownych kobiet

Fenomen Michaela Korsa polega przede wszystkim na tym, że projektuje modę elegancką, ale nie nudną, kobiecą, ale nie oczywistą.

Dopasowane sukienki, które podkreślają zgrabną talię i wydłużają nogi. Żakiety, które dodają szczypty klasyki do popularnych jeansów. Wełniane swetry, w których wygląda się po prostu dobrze. I wreszcie słynne torebki Jet Set, które, choć pierwotnie pomyślane jako te na zakupy, stały się obowiązkowym elementem stylizacji dziennych każdej modnej Amerykanki. Pasują zarówno do ubioru do pracy, jak i po godzinach. Kampanie reklamowe Michaela Korsa są zawsze radosne, pełne życia i akcji. Kobieta Korsa czerpie całymi garściami z życia. Projektant mawia:

„Nie musisz z niczego rezygnowa, możesz być jednocześnie szykowna i zabawna, seksowna i wyluzowana. Ponadczasowa, ale też nowoczesna”.

I tego się trzymajmy!

Odkryj równie stylowe propozycje