Katalog z Mitchell & Ness

Marka
Cena
62
62
149
149
Nowe produkty

Artykułów: 71

Sortuj według:
Strona 1 z 1
I LOVE THIS GAME - Czapka z daszkiem - black Czapka z daszkiem - sand CHUKKER - Czapka z daszkiem - curry LITTLE DRIBBLER DAD - Czapka z daszkiem - black/white ULTIMATE - Czapka z daszkiem - black BOX LOGO SNAPBACK - Czapka z daszkiem - black CHUKKER - Czapka z daszkiem - burgundy Czapka z daszkiem - grey heather/black CHUKKER - Czapka z daszkiem - green Czapka z daszkiem - black RAINY DAY - Czapka z daszkiem - black/red FILTER 2.0 - Czapka z daszkiem - navy CHUKKER - Czapka z daszkiem - pink CHUKKER - Czapka z daszkiem - black CHUKKER - Czapka z daszkiem - white ULTIMATE - Czapka z daszkiem - black FILTER - Czapka z daszkiem - blue CHUKKER - Czapka z daszkiem - navy CHUKKER - Czapka z daszkiem - burgundy Czapka z daszkiem - black/yellow CHUKKER - Czapka z daszkiem - olive CHUKKER - Czapka z daszkiem - forest PINSCRIPT SNAPBACK - Czapka z daszkiem - beet red Czapka z daszkiem - black RAINY DAY - Czapka z daszkiem - royal/yellow Czapka z daszkiem - khaki Czapka z daszkiem - pink Czapka z daszkiem - sky blue Czapka z daszkiem - black/red CHUKKER - Czapka z daszkiem - lemon CHUKKER - Czapka z daszkiem - charcoal CHUKKER - Czapka z daszkiem - black Czapka z daszkiem - black/red Czapka z daszkiem - red/black CHUKKER - Czapka z daszkiem - black ULTIMATE - Czapka z daszkiem - black Czapka z daszkiem - grey heather/black Czapka z daszkiem - blue/red BOTTOM LINE - Czapka z daszkiem - black CHUKKER - Czapka z daszkiem - navy CHUKKER - Czapka z daszkiem - mustard Czapka z daszkiem - navy/burgundy BALLPARK - Czapka z daszkiem - black BALLPARK - Czapka z daszkiem - black Czapka z daszkiem - royal Czapka z daszkiem - navy BALLPARK - Czapka z daszkiem - grey

Mitchell & Ness jest amerykańską marką z ponadstuletnią tradycją. Miłośników czapek typu snapback na pewno zainteresuje to, że właśnie temu brandowi zawdzięcza się popularność owego fasonu.

Poznaj klasykę streetwearu

Na przestrzeni dziesięcioleci marka zdobyła uznanie wielu drużyn sportowych, dla których tworzyła wysokiej jakości stroje, akcesoria i sprzęt. Jednak nie musisz być zawodnikiem National Football League czy National Basketball Association, aby cieszyć się znakomitą jakością czapek od Mitchell & Ness. Marka opracowuje projekty także z myślą o wszystkich fanach mody inspirowanej przestrzenią uliczną. Chyba najbardziej znane są jej snapbacki - zarówno te z dużym, kolorowym logo znanych drużyn sportowych, jak i warianty z dyskretnym emblematem prezentują się naprawdę stylowo. Co ważne, wykonywane są one z najwyższych jakościowo materiałów, w tym także z wełny, zapewniającej naturalny przepływ powietrza.

Mitchell & Ness - sportowy luz w najlepszym wydaniu

Możesz zdecydować się na czapkę ze stromym lub okrągłym czołem, możesz też wybrać coś dla siebie spośród mniej lub bardziej głębokich modeli. Za każdym razem możesz liczyć na to, że wybrany przez ciebie model zachowa swój kształt i efektowny wygląd przez długi czas. Na docenienie zasługują nie tylko snapbacki, ale też czapki inspirowane klasyczną golfówką. Również one znakomicie wyglądają w zestawieniu z T-shirtem, kurtką bomber i jeansami, z pewnością też warto je założyć do topu i szortów. Podpowiadamy, że zimą najrozsądniej jest sięgnąć po dzianinową czapkę od Mitchell & Ness. Bez wątpienia doda charakteru outfitom, w których wykorzystasz także jednokolorowy lub melanżowy szalik w oldschoolowym stylu. Spójrz również na bawełniane kapelusze, które są dowodem na to, jak bardzo zróżnicowane są nakrycia głowy projektowane przez ten amerykański brand.