Katalog z MIZU

  • Marka
  • Cena
1 Produktów
|Sortuj według:

MIZU to marka stworzona przede wszystkim z myślą o sportowcach ceniących funkcjonalne rozwiązania. Wiedząc, jak ważne jest uzupełnianie płynów podczas aktywności fizycznej, brand z wykorzystaniem nowoczesnych technologii zaprojektował serię bidonów. Znakiem rozpoznawczym marki jest opracowywanie projektów wielorazowego użytku, przyjaznych dla środowiska, dzięki którym raz na zawsze zapomnisz o plastikowych butelkach.

Utrzymanie temperatury napojów przez kilkanaście godzin

Brand powstał niemal dekadę temu, gdy założyciel MIZU, fiński olimpijczyk Jussi Oksanen, wpadł na pomysł stworzenia funkcjonalnych, wielorazowych produktów o ciekawym designie, które będą dotrzymywać kroku sportowcom. Z całą pewnością nie są to puste słowa - twórcy marki nie kreują się na fanów przygód i sportowych wyzwań na potrzeby marketingu. Nad projektami brandu pracują bowiem ludzie, którzy znają potrzeby wymagających odbiorców od podszewki. Za wizualne i funkcjonalne aspekty odpowiadają zarówno sportowcy, jak i fotografowie spędzający długie godziny na zewnątrz. Dobrze znając własne potrzeby, stworzyli bidony, które doskonale utrzymują pożądaną temperaturę. Nieważne, czy lubisz mieć ze sobą orzeźwiającą wodę z lodem, czy preferujesz aromatyczną, gorącą kawę podczas wspinaczki na szczyt. Według MIZU ciepłe napoje utrzymują temperaturę do dwunastu godzin, a zimne - nawet przez całą dobę. Uzyskanie tak imponujących wyników jest możliwe dzięki podwójnym ściankom naczynia i próżniowemu zamknięciu. Do produkcji bidonów marka wykorzystuje stal nierdzewną najwyższej jakości, która nie pozostawia metalicznego posmaku.

Designerska ekologia od MIZU

MIZU nie ograniczyło się jednak wyłącznie do aspektów funkcjonalnych. To także designerskie przedmioty, które przyciągają wzrok dzięki nowoczesnemu wykończeniu. Wśród propozycji brandu można znaleźć zarówno ultranowoczesne bidony utrzymane w futurystycznej kolorystyce, jak i energetyczne projekty w neonowych barwach. Designerzy MIZU odważyli się także na niestandardowe połączenie nowoczesnych kształtów z wzornictwem w stylu retro. Wśród propozycji marki znajdziesz również kilka rodzajów wykończenia: od matu po wysoki połysk wraz z kilkoma pośrednimi wariantami. Co więcej, wykorzystane materiały są trwałe, odporne na korozję i łatwe w czyszczeniu. Oprócz wykorzystania przyjaznego środowisku, wysoce biodegradowalnego metalu, warto zwrócić uwagę na wzmocnione szkło odporne na wysokie temperatury. Możesz więc bez obaw umieścić je w kuchence mikrofalowej, a także na kuchence turystycznej.