Marka
Cena
532
532
1109
1109
Nowe produkty

Artykułów: 19

Sortuj według:
Strona 1 z 1

National Standard to francuska marka, którą można z powodzeniem zaliczyć do nowoczesnych, młodych brandów niezależnych. Jej domeną są sneakersy i trampki tworzone zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Filozofia jej twórców opiera się na bezkompromisowości i ciągłym balansowaniu na granicy różnych trendów modowych i konwencji, w których na plan pierwszy przebijają się wpływy stylu ulicznego.

Niezależność i prostota w jednym

Brand National Standard narodził się nad Sekwaną w 2010 roku i był efektem zjednoczenia sił dwóch wizjonerów i projektantów: François Chastanga i Arnaud de Louvencourta. Od samego początku stawiali oni na niebanalny styl, który łączyłby wyrafinowanie z bezpretensjonalnym luzem i konwencją urban chic. Doskonała jakość materiałów oraz przywiązanie do najlepszych tradycji rzemieślniczych są kolejnymi atutami tej pracowni. W skład kolekcji wchodzą nie tylko modne sneakersy i inne obuwie sportowe, ale również modele ankle boots i półbutów. Różnorodność elementów sprawia, że bez trudu dobierzesz parę, która będzie odzwierciedlać twoją osobowość i stanowić naturalną kontynuację twojego własnego stylu ubierania się.

National Standard - pragnienie wolności i dążenie do niezależności

Choć wszystkie kolekcje można określić słowem "niekonwencjonalne", to jednak ich poszczególne elementy dają wrażenie prostoty, czasem wręcz minimalizmu, który jest widoczny choćby w oszczędnej palecie barw, w której dominują czernie i biele. Ten wybór barw nie tylko daje najciekawszy efekt kontrastu, ale też świetnie łączy się z nasyconymi kolorami lub ubraniami naznaczonymi zamiłowaniem do graficzności i wyrazistych nadruków. Twórcy marki dbają jednak nie tylko o całościowy rezultat, ale również o detale, szlachetne materiały i ciekawą fakturę. Stąd często pojawia się welur, nubuk oraz skóra licowa i lakierowana. Szczególnie nubuk charakteryzuje się wyrafinowaną i delikatną strukturą, jest niezwykle miękki i miły w dotyku. Brand National Standard luźno nawiązuje do mody hip-hopowej i stylu vintage, a niektóre jednolite trampki sięgające do kostki dzięki swojej prostej formie nawiązują do sportowej mody retro. Jeśli dodamy do tego ciekawe dodatki, takie jak szerokie rzepy, miękkie wkładki na wysokości kostek czy woskowane sznurówki, uzyskamy pełen obraz brandu National Standard, w którym umiarkowanie łączy się z kreatywnością.