Należysz do fanów casualowego stylu mocno inspirowanego amerykańską kulturą lat 90. i muzyką pop? Prosty, ale mocny design, wyrażający się w motto brandu "New Black is the new black" - to w skrócie marka New Black. Młoda szwedzka firma modowa zdobywa popularność na kolejnych rynkach europejskich, zyskując coraz więcej zwolenników. Jej propozycje są kierowane w szczególności do młodych, śledzących aktualne trendy, ale lubiących swobodę mężczyzn.

Stylowy design i sto procent wygody

Prostota, za którą stoją komfort i unikalny design - tak w skrócie można opisać ubrania marki New Black. Brand tworzy ubrania tylko dla mężczyzn i wygląda na to, że naprawdę wie, czego mężczyźni potrzebują. Lubisz sportowy styl? To doskonale, bo sportowy amerykański casual style jest tu bardzo widoczny. Tak samo jak inspiracje uniwersytecką kulturą młodzieżową zgrabnie połączone ze skandynawską prostotą i estetyką. To wszystko tworzy kombinację, która zdecydowanie wyróżnia szwedzki brand. Wśród propozycji marki przeważają sportowe fasony i kroje, znajdziesz tu jednak również doskonale nadające się na co dzień swetry i bluzki z długim rękawem, które swobodnie możesz założyć do pracy. Bluzy i kurtki przywodzą natomiast na myśl hip-hopowe lata 90. Mimo że marka słynie głównie z charakterystycznych czarnych ubrań, w jej ofercie znajdziesz fasony w najróżniejszych wersjach kolorystycznych, nawet w delikatnych pastelowych odcieniach.

New Black - moda męska w zupełnie nowej odsłonie

Marka New Black szczyci się, że jako pierwsza na świecie stworzyła tkaninę czarniejszą niż czerń. I jest to prawda - materiał, którego używają projektanci brandu odbija nawet 40% mniej światła niż inne tkaniny. Może to inspirować do tworzenia jeszcze ciekawszych męskich stylizacji. Warto również wspomnieć o używanej przez markę nietypowej nanotechnologii, dzięki której materiał nie nagrzewa się od słońca. Koszulka, która dzięki srebrnym jonom uniemożliwia bakteriom rozkład potu, a co za tym idzie, nie przejmuje nieprzyjemnego zapachu? Brzmi jak świetna alternatywa dla mężczyzn kochających aktywności fizyczne na świeżym powietrzu, prawda? Wygoda naprawdę idzie tu w parze ze stylem i pełną funkcjonalnością. Naszym zdaniem propozycje brandu to prawdziwa rewolucja na męskim rynku modowym i raz wypróbowane na pewno na stałe zagoszczą w twojej garderobie.