Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Ulubione filtry
  • Kobiety
  • Mężczyźni

Twoje pociechy też pragną wyglądać modnie i niebanalnie? Brand New Look 915 Generation może im w tym pomóc, a jednocześnie sprawić, że najmłodsi będą czuć się nie tylko stylowo, ale także wygodnie.

Brytyjski styl w dziecięcym wydaniu

Ten angielski brand projektuje ubrania tak uniwersalne, że będą się w nich dobrze czuć zarówno spokojne dzieci i nastolatki, jak i te, które już od najmłodszych lat niełatwo idą na kompromisy, także w dziedzinie fashion. Twórcy marki starają się nawiązywać do różnych tendencji występujących na przestrzeni lat, projektując jednocześnie ubrania, których główna siła tkwi w ich nieprzemijalności. To właśnie dzięki temu twoje dorastające dzieci mogą nosić ubrania z logo New Look 915 Generation zarówno do szkoły, jak i w dni wolne. Designerzy zdecydowanie stawiają na wygodę, ale nie odżegnują się od ekstrawaganckich rozwiązań, intrygujących krojów czy nawiązań do mody niczym z amerykańskiego college'u.

New Look 915 Generation - od sportowej estetyki po nonszalancką elegancję

Dzieci i młodzież cenią sobie zwłaszcza te ubrania, które nie krępują ruchów. Wśród nich prym wiodą luźne bluzy z kapturem i rzucającymi się w oczy nadrukami. Założyciele brandu New Look 915 Generation nie zapominają jednak o dodaniu kolekcjom nuty lekkości, która zawiera się w interesująco skrojonych sukienkach letnich i koktajlowych. Jeśli poszukujesz dla ambitnych fashionistów czegoś specjalnego, ale jednocześnie funkcjonalnego, to propozycje brytyjskiego studia mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. W każdej kolekcji jest zachowana idealna równowaga między beztroskim luzem a dyskretną elegancją, która w końcu ma swoje korzenie w brytyjskim zamiłowaniu do szkolnych uniformów.