Golf to dyscyplina sportu, w której jak w niemal żadnej innej odpowiednio dobrany strój i akcesoria odgrywają niebagatelną rolę. Buty damskie z adidas Golf to modele zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach ceniących stylowy look oraz funkcjonalność i wygodę podczas aktywności fizycznej.

Korzystaj z najnowszych technologii zastosowanych w butach damskich z adidas Golf

adidas to brand, który stworzył ściśle wyspecjalizowane kolekcje przeznaczone dla poszczególnych rodzajów sportu, nie zapominając o golfie. Buty damskie z adidas Golf wyposażono w szereg technologicznych rozwiązań, dzięki którym będziesz mogła osiągać jeszcze lepsze rezultaty w sporcie. To eleganckie projekty, które znakomicie sprawdzają się na polu golfowym. Na uwagę zasługuje w szczególności technologia climastorm zapewniająca optymalne odprowadzenie wody, a tym samym podnosząca poziom komfortu. Specjalnie opracowane podeszwy sprawiają, że zyskasz lepszą przyczepność, nie niszcząc trawiastego podłoża. Designerzy adidas zadbali o każdy szczegół. Nas zachwyciła w szczególności wkładka wewnętrzna wykonana z pianki EVA, która zapewnia skórze dostęp powietrza i długotrwały komfort, który jest niezmiernie ważny, gdy długo się ruszasz. Dodatkowa wkładka cloudfoam troszczy się natomiast o odpowiednią amortyzację, dzięki której unikniesz ryzyka kontuzji.

Wyglądaj świetnie podczas aktywności fizycznej i osiągaj jeszcze lepsze efekty

Obuwie damskie z adidas Golf to doskonały dowód na to, że design i funkcjonalność można połączyć. Projekty brandu przeznaczone do gry w golfa są tak efektowne, że mogą z powodzeniem stanowić dodatkową motywację do uprawiania sportu. Designerzy brandu postawili na golfową klasykę, czyli biel w różnych wariantach. Możesz wybierać spośród jednobarwnych modeli, a także tych przełamanych nutą kontrastowego koloru. Białe obuwie golfowe urozmaicone wyrazistymi odcieniami to oryginalny sposób, by wpleść w klasyczne sportowe buty nieco dynamicznych trendów. Nam wpadło w oko również rozwiązanie kompromisowe, czyli biel urozmaicona szarością lub czernią.