Obuwie

Akcesoria do butów męskie

Cena
9
9
239
239
Kolekcja

Artykułów: 76

Sortuj według:
Strona 1 z 1
RUNDSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - mittelbraun RUNDSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - weiß RUNDSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - weiß RUNDSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - schwarz RUNDSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - beige ULTRA - Wkładki do butów - transparent €9,27/100ml - WATERSTOP 75ml - Produkty do pielęgnacji obuwia - bordeaux GELAXY - Wkładki do butów - grey MAGIC STEP PLUS - Wkładki do butów - brown VIVA MINI - Wkładki do butów - beige VIVA SUMMER - Wkładki do butów - light blue RUNDSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - mittelbraun RUNDSENKEL GEWACHST 12 PACK - Produkty do pielęgnacji obuwia - schwarz AUFTRAGSBUERSTE - Produkty do pielęgnacji obuwia - brown RUNDSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - beige KORDELSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - beige RUNDSENKEL GEWACHST 150 CM - Produkty do pielęgnacji obuwia - schwarz SPITZ - Prawidła do butów - green SPITZ - Prawidła do butów - orange RUNDSENKEL GEWACHST - Produkty do pielęgnacji obuwia - schwarz FLACHSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - weiß KORDELSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - mittelbraun RUNDSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - mittelbraun RUNDSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - dunkelbraun RUNDSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - schwarz RUNDSENKEL 120 CM - Produkty do pielęgnacji obuwia - mittelbraun RUNDSENKEL GEWACHST 12 PACK - Produkty do pielęgnacji obuwia - schwarz KORDELSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - beige KORDELSENKEL 120 CM 6 PACK - Produkty do pielęgnacji obuwia - beige KORDELSENKEL 6 PACK - Produkty do pielęgnacji obuwia - beige RUNDSENKEL 120 CM - Produkty do pielęgnacji obuwia - dunkelbraun RUNDSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - dunkelbraun RUNDSENKEL - Produkty do pielęgnacji obuwia - weiß VELOURS-BOY - Produkty do pielęgnacji obuwia - brown SHOE HORN - Prawidła do butów - blue Prawidła do butów - pink SWING - Prawidła do butów - beige JAZZ - Prawidła do butów - beige PERFORMANCE - Wkładki do butów - blue Wkładki do butów - brown Produkty do pielęgnacji obuwia - braun DESIGNANZIEHER GOLFBALL - Prawidła do butów - black POLISH GLOVE - Produkty do pielęgnacji obuwia - stone/oxygen OUTDOOR MID - Wkładki do butów - black SIESTA - Wkładki do butów - black Produkty do pielęgnacji obuwia - beige GLANZBUERSTE - Produkty do pielęgnacji obuwia - light brown ENERGY MID - Wkładki do butów - black 1909 POLIERBUERSTE - Produkty do pielęgnacji obuwia - brown SWING - Prawidła do butów - brown VIVA OUTDOOR - Wkładki do butów - green VIVA - Wkładki do butów - brown

Dobre buty wymagają odpowiedniej pielęgnacji, aby zachowały swój wygląd i mogły służyć nam dłużej. Niestety bardzo często zapominamy o tym ważnym szczególe, a potem dziwimy się, że choć buty były prawie nowe, są zniszczone i znów musimy zakupić kolejną parę. Najbardziej szkoda nam butów, w których chodziło się nam wyjątkowo dobrze i wygodnie. Taki stan rzeczy jest efektem tego, że podczas wizyt w salonach z obuwiem zdecydowanie zbyt mało czasu poświęcamy działom oferującym akcesoria do butów i środki do ich pielęgnacji. Jak przekonuje nas później doświadczenie - takie podejście jest niezwykle nieoszczędne, ale również nieekologiczne, bo systematycznie zaśmiecamy naszą planetę, a dobre buty powinny cieszyć nas przez co najmniej kilka sezonów. W przypadku obuwia skórzanego, wystarczy tylko raz na jakiś czas oczyścić je z kurzu oraz delikatnie wypastować, a ich żywotność znacznie się wydłuży. Ponadto możesz utrwalić kolor butów męskich dzięki specjalnym preparatom. Ponadto pamiętaj zawsze o prawidłowym przechowywaniu obuwia i używaniu prawideł.

Akcesoria do butów męskich zamów teraz na Zalando.pl

W sklepie internetowym znajdziesz teraz ofertę, która pomoże Twoim butom pozostać dłużej w dobrej kondycji. Zalando posiada najlepsze akcesoria do butów, między innymi znajdziesz tu znakomite środki do pielęgnacji obuwia, a także inne produkty; takie jak szczotki do czyszczenia butów, róznego rodzaju wkładki ortopedyczne, łyżki do butów, czy prawidła do butów, dzięki którym korzystanie z butów staje się znacznie przyjemniejsze. Sklep internetowy Zalando jest rozpoznawalny już w prawie całej Europie, a teraz jesteśmy również na polskim rynku. Klienci cenią Zalando głównie za profesjonalne podejście do sprzedaży i fachową obsługę kupujących. Jeśli masz pytania zadzwoń na bezpłatną infolinię dostępną pod numerem telefonu 00800 4911 753, a pracownicy naszego biura obsługi klienta na pewno Ci pomogą. Pamiętaj także, iż Zalando oferuje Ci bezpłatną i szybką dostawę do Twojego domu. Akcesoria do obuwia męskiego kup już teraz w Zalando.