Mężczyźni

Obuwie męskie z Jeffery West

Filtr (1)

Liczba produktów: 25

"WOW!" to pierwsze słowo, które ciśnie się na usta, kiedy ogląda się buty męskie z Jeffery West. Parafrazując klasyka, można by powiedzieć, że w tym szaleństwie, jakim niewątpliwie jest estetyka tego obuwia, jest metoda. Tak ciekawych, niebanalnych, zaskakujących i ekstrawaganckich projektów nie widzieliśmy już bardzo dawno. Jesteś ich ciekaw?

Buty męskie z Jeffery West - odważysz się je założyć?

Kolekcja męskiego obuwia z Jeffery West jest dowodem na to, że mężczyźni nie powinni bać się sięgać po odważne dodatki. Byłoby wielką szkodą, gdyby takie modowe perełki, jak buty męskie z Jeffery West, zamiast na ulicach można było podziwiać tylko na sklepowych półkach. Nam szczególnie spodobały się wsuwane półbuty o kroju lordsów, dostępne w wersjach z błyszczącej lakierowanej skóry i żakardowego materiału ze srebrnym wzorem. Idealnym dla nich towarzystwem są woskowane rurki, gładka koszula i dobrze skrojona marynarka oraz modne okulary i zegarek. W takim zestawie będziesz wyglądał po prostu bezbłędnie!

Buty męskie z Jeffery West - nie pozwalają o sobie zapomnieć

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że buty męskie z Jeffery West są tworzone przede wszystkim z myślą o mężczyznach z artystyczną duszą, którzy nie lubią płynąć z modowym nurtem, za to ponad wszystko chcą podkreślić swój indywidualizm i własny styl. Bardzo spodobały nam się wsuwane sztyblety zdobione wzorem szachownicy lub motywem zwierzęcej skóry. Świetnie będą pasowały do obcisłych skórzanych spodni i skórzanej kamizelki. Z kolei lakierowane oksfordy i jazzówki to świetna propozycja dla współczesnych dandysów. Można je połączyć z materiałowymi spodniami typu chino z wąską nogawką oraz zwiewną koszulą z podwiniętymi rękawami. Jedno jest pewne - z takimi butami żadna stylizacja nie będzie banalna.