Lumberjack to marka, która ma bardzo różnorodne korzenie. Buty męskie z Lumberjack to efekt połączenia włoskiego obuwniczego perfekcjonizmu założyciela marki z kanadyjskimi inspiracjami. Wbrew nazwie nie są to buty dla drwala. Są to natomiast buty inspirowane bliskim drwalowi kanadyjskim klimatem i przyrodą.

Lumberjack szanuje naturę

Buty męskie z Lumberjack są wynikiem połączenia szewskiego kunsztu i tęsknoty za naturą. Podczas podróży do Ameryki Północnej założyciel marki zrozumiał, że męskie obuwie musi być nie tylko solidne i wytrzymałe, ale i wygodne. Także filozofia marki stąpa blisko natury: z założenia produkcja butów ma nie ingerować w zdrowie planety. Jakość przejawia się więc nie tylko w efekcie końcowym, którym może cieszyć się klient, ale charakteryzuje także cały proces produkcji. Na początku istnienia marki profil przedsiębiorstwa skupiony był głównie na obuwiu outdoorowym. Obecnie obuwie męskie z Lumberjack to oferta bogata i różnorodna, zapewniająca buty na każdą okazję.

Buty męskie z Lumberjack - nadszedł czas, aby wyjść

Bez względu na okoliczności, ważne, żeby mieć parę niezawodnych butów na nogach. Taka myśl przewodnia przyświeca męskiej kolekcji butów Lumberjack. Ówczesny drwal zwracał uwagę na jakość i wygodę swojego obuwia. Współczesny mężczyzna, który wie, czego chce, oprócz powyższych cech szuka w obuwiu także wyjątkowego stylu i osadzenia w aktualnych trendach. Te obecnie chętnie czerpią z klasycznych wzorców, co doskonale widać w designie tego niezwykłego obuwia. Oferta brandu jest bogata pod względem typów i fasonów obuwia. Stylowe i eleganckie buty żeglarskie dodadzą szyku prostej stylizacji bazującej na monochromatycznych chinosach i casualowej koszuli. Mokasyny z męskiej linii są wygodne i gustowne, z powodzeniem uzupełnią więc niezobowiązujący look z szortami i koszulką polo w roli głównej. Buty sportowe i trekkingowe sandały to idealny wybór dla mężczyzn, którzy lubią wyjść z domu na dłużej i nie stronią od aktywności fizycznej. Buty męskie z Lumberjack trafią w gust mężczyzny aktywnego, który stawia na doskonały, prosty design i wygodę. Bliskość natury, którą deklaruje marka, będzie dodatkowym argumentem dla mężczyzn świadomie stąpających po Ziemi.