Mężczyźni

Obuwie męskie z Merrell

Filtr (1)

Liczba produktów: 25

Nieograniczone przestrzenie, swoboda, gotowość do podejmowania nowych wyzwań, dzięki którym można odkryć swoją prawdziwą naturę - buty męskie Merrell to styl wykreowany z myślą o osobach aktywnie wykorzystujących każdą sekundę swojego życia. Propozycje renomowanego brandu charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami zarezerwowanymi dla wyczynowego obuwia outdoorowego oraz stylowym, wyrazistym wzornictwem inspirowanym aktualnymi miejskimi trendami.

Buty męskie Merrell - styl, który inspiruje do działania

Obuwie męskie z Merrell jest tworzone po to, by każdą, nawet najdłuższą drogę można było przemierzać pewnym krokiem, stawiając czoła kaprysom pogody i trudnym warunkom terenowym. Projekty amerykańskiej marki, która od ponad trzydziestu pięciu lat pomaga w pokonywaniu outdoorowych wyzwań, są spełnieniem oczekiwań najbardziej wymagających entuzjastów różnych form aktywności fizycznej. W kolekcjach marki można znaleźć modele dostosowane do biegania, trekkingu, speed hikingu czy górskich wypraw, ale także propozycje na relaksujące weekendowe spacery oraz pikniki w gronie znajomych. Każdy z elementów męskiego obuwia marki Merrell jest wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań, których rolą jest zapewnianie maksymalnego komfortu oraz dbałość o bezpieczeństwo stóp. Do tworzenia butów używa się naturalnych skór, zamszów i nubuków oraz technologicznie zaawansowanych tkanin. Niezawodność i trwałość są zagwarantowane przez drobiazgową staranność wykonania, obejmującą najdrobniejsze detale.

Najwyższy wymiar sportowej energii

Twoją pasją jest wspinaczka górska w ekstremalnie trudnych warunkach, a może lubisz powolne wędrówki z plecakiem? Męskie buty z Merrell dopasowują się do każdej aktywności, niezależnie od stopnia zaawansowania, pogody czy pory roku. O ochronę stóp przed wiatrem i wodą dba technologia M-Select DRY. Dzięki systemowi M-Select Fresh naturalne mikroorganizmy pochłaniają bakterie, niwelując nieprzyjemne zapachy w trakcie kilkudniowych wypraw. Podeszwy ze znakiem M-Select GRIP zapewniają doskonałą przyczepność do mokrego i śliskiego podłoża. Opatentowana podeszwa wewnętrzna jest wyposażona w poduszkę powietrzną, gwarantującą optymalną amortyzację, stabilność oraz pełną kontrolę. Doskonale wyprofilowana wkładka z poliuretanowej pianki pozwala na swobodny przepływ powietrza, zachowując pełnię amortyzacyjnych właściwości przez wiele sezonów. Zaawansowane mieszanki gumowych tworzyw sprawiają, że podeszwy dopasowują się do wymogów terenu, zapewniając stabilność zarówno na mokrej, jak i suchej powierzchni. Sięgnij po sandały, sneakersy, śniegowce lub botki Merrell i ciesz się komfortem zarówno w mieście, jak i na szlaku!