Mężczyźni

Obuwie męskie z Nike SB

Filtr (1)

Liczba produktów: 58

Buty męskie z Nike SB to obuwie zaprojektowane z myślą o fanach deskorolki, które doskonale odpowiada na ich specyficzne potrzeby. Nowoczesny design sprawia, że buty z tej linii sprawdzą się także na co dzień, jako element miejskich outfitów.

Buty męskie z Nike SB - profesjonalne rozwiązania nie tylko dla skejterów

Buty z Nike Skateboarding to obuwie stworzone we współpracy z największymi gwiazdami deskorolkarstwa. Daje ci to gwarancję, że propozycje brandu zapewnią ci doskonałą kontrolę i precyzję niezbędną podczas wykonywania skateboardingowych tricków. Buty dla mężczyzn z Nike SB pozytywnie zaskoczą cię swoimi nowoczesnymi detalami. W wielu modelach odnajdziesz między innymi flagowy system amortyzacji opracowany przez brand, czyli poduszkę gazową Max-Air ukrytą w podeszwie buta. W modelach przeznaczonych do skateboardingu zapewnia ona optymalną amortyzację przy jednoczesnym zachowaniu dokładności ruchu. Warto zwrócić uwagę także na wykończenie podeszew, w których zastosowano tworzywa o zwiększonej przyczepności, by zapewnić maksymalne czucie podłoża i deskorolki.

Imponująca fuzja technologii i streetwearowego stylu

W butach z Nike SB napotkasz również inne rozwiązania, które dają ci realne korzyści, nie tylko podczas treningu na deskorolce, ale także na co dzień. Zastosowanie jednoelementowej powłoki od pięty do śródstopia sprawia, że cholewka buta oferuje ci zarówno zwiększoną stabilność, jak i wygodę. Projektanci tworzący dla Nike SB zwracają szczególną uwagę na odpowiednią wentylację obuwia, dzięki czemu będziesz czuł się w nim komfortowo nawet w upalne dni. Nie możemy też nie wspomnieć o wzornictwie skateboardingowych kolekcji brandu, które doskonale łączy w sobie modę ulicy i sportowy styl. Choć większość modeli utrzymano w raczej stonowanych barwach, to w kolekcjach pojawiają się też fasony przykuwające uwagę bardziej zdecydowanymi kolorami. Buty w kontrastującej i wyróżniającej się barwie to świetny sposób, by podkreślić swój indywidualny styl i dodać wyrazistości miejskim stylizacjom. Warto zwrócić uwagę także na materiały - przewiewne cholewki z tkaniny sprawdzą się podczas cieplejszych dni, a modele wykonane ze skóry pozwolą ci zmierzyć się z nieprzyjazną aurą.