Liczba produktów: 27

Cenisz korzyści, jakie daje sportowe obuwie? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: buty męskie z Onitsuka Tiger to doskonały sposób, by cieszyć się porównywalnym komfortem na co dzień, a nie tylko podczas treningów. Dynamiczny design oraz sprawdzone fasony są uniwersalne i nie zawiodą cię w żadnej sytuacji.

Kultowy design japońskich butów męskich z Onitsuka Tiger

Tworząc praktyczne buty na co dzień, japońska marka Onitsuka Tiger nawiązuje do swoich korzeni. Założyciele brandu od początku w centrum stawiali sport, zdrowie i energię, a takie podejście widać do dziś także w casualowych modelach idealnych do codziennego użytkowania. W przypadku tenisówek Onitsuka Tiger spojrzenia przyciągają dynamiczne detale, odważne kontrasty, a przede wszystkim zabawa kolorami. Nieważne, czy zdecydujesz się na minimalistyczny, stonowany model, czy sięgniesz po energetyczną mieszankę barw - projekty marki dodadzą twoim casualowym zestawom wyrazistą kropkę nad i. Wśród propozycji brandu znajdziesz wysokie i niskie trampki, którymi bez trudu uzupełnisz swoje codzienne outfity. To, czy dobierzesz tenisówki do sportowych spodni, czy do jeansów lub szortów, zależy tylko od ciebie.

Ciesz się wygodą dzięki innowacyjnym technologiom

Oprócz charakterystycznego designu buty męskie z Onitsuka Tiger zasługują na uwagę ze względu na komfort, który jest tak ważny podczas każdego ruchu, nie tylko w przypadku intensywnych treningów. Konstruując trampki, inżynierowie marki czerpali ze swoich doświadczeń wypracowanych podczas projektowania sportowych butów. W tenisówkach brandu zastosowano więc technologie, które pojawiają się także w obuwiu dla profesjonalnych zawodników. Nasz ulubiony patent to system żelowych poduszeczek wbudowanych we wkładkę buta. Efekt: amortyzacja i komfort, który doceniasz podczas długiego dnia na nogach, a także spacerów za miastem. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu obuwie męskie z Onitsuka Tiger sprawdzi się również w czasie przejażdżek na rowerze czy weekendowych wypadów za miasto.