Liczba produktów: 71

Nic tak nie motywuje do działania jak wygodne buty, które dodatkowo podkreślają twój nieszablonowy temperament i zawsze pozwalają o krok wyprzedzić rywali. Buty męskie z Pantofola d`Oro sprawiają, że zawsze dochodzisz do wyznaczonego celu, udowadniając wszystkim siłę charakteru i bezkompromisowe podejście do mody.

Buty męskie z Pantofola d`Oro - obuwie szyte na miarę twoich potrzeb

Nie bez przyczyny obuwie tej włoskiej marki jest uważane za synonim maksymalnego komfortu. Obuwie męskie z Pantofola d`Oro od wielu lat jest chętnie wybierane przez fashionistów, celebrytów i gwiazdy sportu. Tajemnicą jego wygody są starannie dobierane skóry naturalne wyprawiane tradycyjnymi metodami, pozwalające stopom oddychać i zapobiegające powstawaniu otarć. Elastyczne podeszwy wykonane z bardzo trwałego tworzywa zapewniają komfort na spacerze, podczas jazdy na rowerze czy w czasie wieczorowego wyjścia z przyjaciółmi. Marka od początku istnienia skutecznie łączy nowe technologie ze sztuką rzemieślniczą. Wiele detali wykańczanych jest ręcznie, co powoduje, że projektowane przez nią obuwie wyróżnia się maksymalną wytrzymałością. W kolekcjach prym wiodą trampki w nieco nowoczesnym wydaniu. Klasyczne, zawsze modne fasony dopełnione przez wyraziste akcenty podążające za trendami sprawią, że również w kwestii stylizacji nokautujesz rywali.

Podążaj za modą i czuj się komfortowo

Brand zaskoczy cię ciekawym designem zawsze wtedy, kiedy będziesz musiał zmierzyć się z formalnym lookiem. Wybierając oksfordki wyposażone w sportowe podeszwy, pokażesz wszystkim, że nie boisz się przełamywać konwenanse i zawsze jesteś gotów stawić czoła kaprysom mody. To obuwie, które z jednej strony wnosi odrobinę luzu do formalnych stylizacji, z drugiej zaś sprawia, że twój codzienny outfit zyska elegancki sznyt. Wśród męskich butów z Pantofola d`Oro znajdziesz także obuwie sportowe. Z myślą o miłośnikach futbolu marka projektuje ultrawygodne korki wykonywane z wyjątkowo miękkich skór cielęcych. Maksymalny komfort i skuteczność w grze są gwarantowane przez usztywniane zapiętki oraz podeszwy tworzone z bardzo lekkiego tworzywa, które zmierzą się z każdym typem podłoża. Co to oznacza dla ciebie? Perfekcyjną celność, lepszą zwrotność i doskonałą przyczepność do murawy. Tylko w ten sposób możesz w pełni skupić się na osiągnięciach, pozostawiając rywali daleko w tyle i udowodniając wszystkim, że stać cię na bardzo wiele.