Liczba produktów: 38

Buty męskie z The North Face od ponad sześciu dekad pomagają amatorom wielkich wyzwań z całego świata zdobywać kolejne szczyty. Stworzone z pasji dla aktywnego trybu życia będą ci towarzyszyć podczas mniejszych, większych, a nawet najbardziej śmiałych eskapad, zarówno w miejskiej dżungli, jak i na dzikich bezdrożach.

Buty męskie z The North Face nie tylko dla alpinistów

Zdobywanie szczytów i pokonywanie własnych ograniczeń fizycznych dla wielu mężczyzn jest najpełniejszą formą aktywnego wypoczynku. Amerykańska marka skupia się na technologicznym wsparciu zdobywców, a niezawodne, wygodne obuwie męskie z The North Face, które zapewni ci stabilny krok w każdych warunkach terenowych, to podstawa górskiej wędrówki. Na bardzo wymagający trekking przydadzą ci się buty za kostkę, ze wzmocnioną piętą i palcami, które nie tylko nie boją się skał, kamieni i wertepów, ale również są całkowicie odporne na wodę. Nieścieralna gumowa podeszwa z bieżnikiem poradzi sobie na żwirze, błocie i asfalcie, zaś ciasne sznurowanie zapewni nodze idealną stabilność. Górskie buty z The North Face zabierzesz jednak nie tylko w Alpy, ale także polskie góry, wyżyny i lasy, a nawet na mazurskie bezdroża, gdzie doskonale sprawdzą się zwłaszcza lżejsze modele do kostki.

Biegnij przez życie z The North Face

Niskie modele butów The North Face to zarówno propozycje typowo outdoorowe, na każdą pogodę i każdy rodzaj terenu, jak i klasyczne obuwie sportowe. Jeśli lubisz biegi po wymagających szlakach, wybierz lekkie, oddychające buty z antypoślizgową, profilowaną podeszwą, które podołają nawet na trasach zawodów typu Ironman. Dopracowana do detalu technologia przejścia z pięty na palce pozwoli twojej stopie na najbardziej naturalny ruch, co poczujesz nie tylko podczas biegu, ale także podczas innych typów treningu, z crossfitem włącznie. Atrakcyjny design obuwia jest przy tym na tyle nowoczesny i dynamiczny, że z radością będziesz cieszył się nieograniczonym komfortem również po treningu, zakładając ulubioną parę butów na spacer po mieście czy spotkanie z przyjaciółmi. Modele z niezawodną membraną Gore-Tex ochronią cię przed chłodną i deszczową pogodą, zaś na okres letni marka The North Face proponuje całą gamę casualowych, sportowych japonek, w których poczujesz się lekko i pewnie zarazem.