Cena
97
97
449
449
Nosek buta

Artykułów: 303

Sortuj według:
Strona 1 z 4
Obuwie do nauki chodzenia - bordeaux X TC BASKET POMPOM INF - Obuwie do nauki chodzenia - black/birch SOFTTIPPO - Obuwie do nauki chodzenia - charcoal GISI - Obuwie do nauki chodzenia - old rose NEW FLICK - Buty wspinaczkowe - dark grey Obuwie do nauki chodzenia - cognac Obuwie do nauki chodzenia - bordeaux EACH - Obuwie do nauki chodzenia - biscuit/navy SUPERSTAR CF - Obuwie do nauki chodzenia - footwear white Obuwie do nauki chodzenia - dark navy Obuwie do nauki chodzenia - marrone scuro Obuwie do nauki chodzenia - blue CORY - Obuwie do nauki chodzenia - pop Obuwie do nauki chodzenia - ocra/senape ENERGY LIGHTS - Obuwie do nauki chodzenia - black 5210 - Obuwie do nauki chodzenia - bleu/ocra Obuwie do nauki chodzenia - pink EACH - Obuwie do nauki chodzenia - dark pink Obuwie do nauki chodzenia - copper Obuwie do nauki chodzenia - atlantic ENERGY LIGHTS - Obuwie do nauki chodzenia - white Obuwie do nauki chodzenia - blu BOUBA ZIP BOX - Obuwie do nauki chodzenia - old pink LITE - Obuwie do nauki chodzenia - navy/multicolor X TC BASKET POMPOM INF - Obuwie do nauki chodzenia - russet brown/birch BONBON - Obuwie do nauki chodzenia - fuchsia violet/mauve CORANY - Obuwie do nauki chodzenia - fuchsia TOLEDO - Obuwie do nauki chodzenia - dark navy/royal BOUBA APPLE - Obuwie do nauki chodzenia - navy BOUBA BI ZIP - Obuwie do nauki chodzenia - navy Obuwie do nauki chodzenia - rose BOUBA APPLE - Obuwie do nauki chodzenia - duck Obuwie do nauki chodzenia - atlantic CORY - Obuwie do nauki chodzenia - curry HAVEN CF - Obuwie do nauki chodzenia - footwear white/core black PEU CAMI - Obuwie do nauki chodzenia - medium brown NEW BALU - Obuwie do nauki chodzenia - dark grey CORY - Obuwie do nauki chodzenia - see Obuwie do nauki chodzenia - grey HAVEN CF - Obuwie do nauki chodzenia - blue/footwear white EXTREME FLEX - Obuwie do nauki chodzenia - brown NITRATE - Obuwie do nauki chodzenia - black/blue/lime BOUBA ZIP BOX - Obuwie do nauki chodzenia - navy/multicolor ORIZONT ABX - Obuwie do nauki chodzenia - navy/bordeaux ORIZONT ABX - Obuwie do nauki chodzenia - navy HUSKY1 - Obuwie do nauki chodzenia - eggplant ORIZONT ABX - Obuwie do nauki chodzenia - black/grey Obuwie do nauki chodzenia - black LT HIMALAYA ABX - Obuwie do nauki chodzenia - black/red GLIMMER - Obuwie do nauki chodzenia - dunkelblau GLIMMER BOY - Obuwie do nauki chodzenia - hellbraun GLIMMER - Obuwie do nauki chodzenia - biscuit/dark brown NEW GULP ABX - Obuwie do nauki chodzenia - blau MOPPY - Obuwie do nauki chodzenia - stone Obuwie do nauki chodzenia - cardinal Obuwie do nauki chodzenia - red BIBI - Obuwie do nauki chodzenia - yellow/brown NEW FLICK - Obuwie do nauki chodzenia - coffee/cognac NEW FLICK - Buty wspinaczkowe - dark pink Obuwie do nauki chodzenia - blue

Rodzice zawsze z utęsknieniem spoglądają na swoje pociechy, czekając na ich pierwsze uśmiechy, ząbki, pierwsze wypowiedziane słowa, a potem także na pierwsze kroki. W ten sposób dziecko ma możliwość poznawania świata, który je otacza i prędzej czy później przyjdzie ten moment, gdy z raczkującego bobasa zamieni się w maluszka, stawiającego pierwsze, lekko niepewne kroki. Wtedy rodzice są potrzebni, aby w tych pierwszych krokach wspierać dziecko, aby nie pozwolić mu upaść. Wtedy także najważniejsze staje się wygodne, specjalne obuwie do nauki chodzenia, sprawdzone przez ortopedów i specjalistów, a stworzone właśnie dokładnie po to, aby Twoje dziecko z większą pewnością stawiało swoje pierwsze kroki, aby nabrało pewności w chodzeniu i aby nauczyło się pełnej niezależności. Obuwie do nauki chodzenia musi spełniać kilka podstawowych zasad. Ważne jest, aby było to obuwie dokładnie dopasowane do stopy małego użytkownika, ale musi mieć jednocześnie możliwość dokładnego zapięcia - na rzep, pasek z klamrą albo powinno być wysoko sznurowane. Najlepiej, aby takie buty były dosyć wysokie, sięgające okolic kostki. Pozwoli to na lekkie usztywnienie stopy, aby pierwsze kroki nie zakończyły się kontuzją.

Obuwie do nauki chodzenia - równie piękne, co praktyczne

Pierwsze buty dla dzieci, zwłaszcza gdy jest to obuwie do nauki chodzenia, powinny być funkcjonalne i praktyczne, ale mogą być także oryginalne i świetnie podkreślające styl każdego malucha. W przeciwieństwie do butów do raczkowania, obuwie do nauki chodzenia powinno mieć sztywną podeszwę, a jednocześnie powinno się kończyć w okolicy kostki. Także w przypadku tych pierwszych w życiu butów z prawdziwego zdarzenia dzięki Zalando dzieci mogą cieszyć się kolorowymi wierzchami, wykończonymi ozdobnymi kamykami czy szwami albo aplikacjami, które dodają uroku każdej stopie i na pewno spotkają się z dziecięcym zainteresowaniem. Na zalando.pl znajdziesz obuwie w takim stylu, jaki najbardziej lubi Twoje dziecko, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które spełniają liczne wymagania, stawiane przed obuwiem dla najmłodszych. Dzięki Zalando Twoje dziecko rozpocznie samodzielną wędrówkę w pięknym, niepowtarzalnym stylu, otulone wysokiej jakości materiałami, które pokochacie.

Zobacz również

Tenisówki i Trampki

Półbuty

Obuwie na rzepy

Obuwie sznurowane

Baleriny

Kompetentna obsługa klienta

Łatwe i wygodne zakupy przez Internet z bezpłatną dostawą pod wskazany adres – to wszystko oferuje Ci już teraz sklep internetowy Zalando!

Jeżeli zamówione produkty nie spełnią Twoich oczekiwań masz możliwość, zupełnie bezpłatnie, zwrócić je w ciągu 100 dni.

Jeśli nadal masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zakupów na Zalando.pl zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem telefonu 00800 4911 753. Pracownicy naszego biura obsługi klienta z przyjemnością udzielą Ci potrzebnych informacji!