Buty

Ulubione filtry
Liczba produktów: 514
Obserwuj swoje ulubione marki
Bądź na bieżąco z nowościami i kolekcjami.

Buty Hummel to historia rzemieślniczego kunsztu, kreatywności i miłości do sportu. Niemiecki szewc i pasjonat futbolu, Albert Ludwig Messmer, po powrocie z meczu w pewien deszczowy dzień, zastanawia się, jak ulepszyć grzęznące w błocie buty zawodników. Owocem jego przemyśleń są korki - typ obuwia, bez którego żaden współczesny futbolista nie wyobraża sobie gry. Oficjalną datą powstania brandu jest rok 1923. Sportowcy oraz ludzie, którzy kochają ruch szybko nabierają pewności, że do produktów marki można mieć pełne zaufanie, a buty Hummel nigdy nie zawodzą na boisku, bieżni czy hali.

Dziś Hummel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek, a z jej oferty korzystają zarówno gwiazdy sportu, jak i aktywni ludzie, którzy w wolnych chwilach preferują aktywne formy wypoczynku.

Buty Hummel noszą członkowie duńskiej reprezentacji piłkarskiej, marka jest także oficjalnym sponsorem Realu Madryt. Doskonałe rozpoznanie potrzeb sprawia, że Hummel podejmuje nowe wyzwania, tworząc buty dla pasjonatów ulicznych sportów oraz kobiet, mężczyzn i dzieci, ceniących maksymalną wygodę i wyrazisty design.

Buty Hummel na Zalando.pl - komfort, sportowa energia i moda w wielu doskonałych odsłonach

Buty marki Hummel towarzyszą zmaganiom na największych, sportowych arenach. Duńska marka z niemieckimi korzeniami od ponad dziewięćdziesięciu lat dba o komfort realizowania sportowych pasji, zarówno w przypadku profesjonalistów, jak i amatorów.

Buty do piłki nożnej koszykówki, siatkówki, ale także casualowe trampki i tenisówki to połączenie najnowszych technologii i wyrazistego designu, świadczącego o znajomości najnowszych trendów. Obuwie marki to zawsze silny charakter i indywidualny styl.

W ofercie znajdziemy propozycje dla wielbicielek fitness, fanów futbolu, czy pasjonatów jazdy na rowerze, ale także świetne buty dla przedszkolaka, które zadbają o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój małych stóp.

Dynamiczna kolorystyka, sportowy szyk zakorzeniony w klasyce i komfort każdego ruchu - buty Hummel proponują wyłącznie kompletne rozwiązania.

Przyda się Tobie również