Wszystkie

Buty damskie, męskie i dla dzieci z KangaROOS

Marka
Cena
101
101
329
329

Artykułów: 66

Sortuj według:
Strona 1 z 1
INLITE GLOW - Botki - turquoise/lavender Buty trekkingowe - black/red BOTAR - Obuwie hikingowe - black/dark grey LOOP HIGH - Buty trekkingowe - steel grey/faded blue CHINU - Tenisówki i Trampki - jet black/blossom pink CHELO COURT - Tenisówki i Trampki - steel grey/coral CHINU EV - Tenisówki i Trampki - brillant blue/red BOTAR - Obuwie hikingowe - dark grey/lime K-ATHLED II - Tenisówki i Trampki - white LOOP HIGH - Buty trekkingowe - blue/fire LOOP HIGH - Buty trekkingowe - steel grey/lime NANGAT - Buty trekkingowe - black/lilac LOOP - Obuwie hikingowe - jet black/lime K-LEV VIII HI - Tenisówki i Trampki wysokie - jet black NANGAT - Buty trekkingowe - dark grey/smaragd LOOP - Obuwie hikingowe - steel grey/faded blue K-BASKLED II - Tenisówki i Trampki wysokie - velvet red/vapor grey K-BASKLED II - Tenisówki i Trampki wysokie - blue/vapor grey Tenisówki i Trampki - steel grey/jet black Tenisówki i Trampki - black/pink KANGACORE - Tenisówki i Trampki - lilac/magenta Tenisówki i Trampki - white INLITE - Tenisówki i Trampki - dark smaragd/light rose Tenisówki i Trampki wysokie - jet black/red NERY - Tenisówki i Trampki wysokie - steel grey/saddle brown Tenisówki i Trampki - red BUMPY - Tenisówki i Trampki - rose K-ATHLED II - Tenisówki i Trampki - jet black CHELO COURT V - Tenisówki i Trampki - royal/lime CHINU EV - Tenisówki i Trampki - jet black/steel grey BUMPY - Tenisówki i Trampki - dark navy K-TREKKING 3008M II - Buty trekkingowe - black/lime BOTAR - Obuwie hikingowe - black/magenta RIVETER - Botki sznurowane - tan K-LAB - Tenisówki i Trampki - black/flame red BOTAR - Obuwie hikingowe - mid grey/scubablue KAVU I - Tenisówki i Trampki wysokie - dark brown/sand KAVU I - Tenisówki i Trampki wysokie - dunkelgrau KAVU III - Tenisówki i Trampki wysokie - dark brown/sand HINU - Tenisówki i Trampki - jet black Tenisówki i Trampki - blue navy KANGA-BEAN 2007 - Śniegowce - red

Każdy słyszał o butach Kangaroos. Firma istnieje na rynku dopiero niewiele ponad trzydzieści lat, a już zdążyła sobie zaskarbić zaufanie i uznanie milionów klientów na całym świecie. Logo, na które składa się biały napis na niebieskim tle oraz czerwona sylwetka skaczącego kangura, nie pozostawia najmniejszych wątpliwości, jakiego rodzaju obuwie wydaje ta amerykańska marka. Kangaroos to przede wszystkim buty sportowe, ale mimo tak wyraźnie określonej kategorii, oferta producenta naprawdę zdumiewa ilością dostępnych modeli. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno ludzie zajmujący się sportem zawodowo, jak i osoby, które szukają wygodnego obuwia na sporadycznie odbywane mecze z kolegami lub na długie piesze wędrówki. Znakomita jakość użytych materiałów i profesjonalne wykonanie sprawiają, że buty Kangaroos są niezawodną gwarancją wygody i maksymalnego bezpieczeństwa. Warto również pamiętać, że firma produkuje obuwie nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci.

Buty Kangaroos - obuwie dla prawdziwych sportowców

Koniecznie odwiedź Zalando.pl jeszcze dzisiaj i przekonaj się, jak olbrzymią wygodę daje możliwość przejrzenia w jednym miejscu, bez konieczności opuszczania własnego fotela, tysięcy przedmiotów wyprodukowanych przez najbardziej znane i cenione na całym świecie firmy. Niezależnie od tego, czy jesteś młodą aktywną osobą, z całą pewnością powinny Cię zainteresować buty Kangaroos. Pamiętaj jednak, że w Zalando.pl możesz kupić także wiele innych ubrań i akcesoriów, zarówno dla sportowców jak i do noszenia na co dzień. Najważniejsze jednak, że kupując u nas, masz gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości, ponieważ współpracujemy jedynie z najlepszymi firmami z całego świata. Cokolwiek zakupisz, zawsze masz gwarancję, że towar zostanie tak szybko, jak to tylko możliwe zapakowany i wysłany wprost pod wskazany przez Ciebie adres. Odwiedź Zalando.pl jeszcze dzisiaj i przekonaj się, że robienie zakupów jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Ciekawe kombinacje

Skarpety

Kalosze

Koszule

Obuwie górskie

Prawidła do butów

Bezpłatna obsługa klienta

Sklep internetowy Zalando zapewnia nie tylko szeroką gamę produktów najwyższej jakości, ale także szybką i darmową przesyłkę.

Gwarantujemy możliwość zwrotu produktu, który nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 100 dni od daty nabycia.

Aby uzyskać dalsze informacje możesz również skorzystać z naszej darmowej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 00800 4911 753. Konsultanci naszego biura obsługi klienta są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.